reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna próba in vitro

iwo333

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2017
Postów
605
Dziewczyny pod koniec lipca miałam transfer. Niestety, nie udało się. Po jakim czasie można podejść do kolejnej procedury in vitro?
 
reklama
Dziewczyny pod koniec lipca miałam transfer. Niestety, nie udało się. Po jakim czasie można podejść do kolejnej procedury in vitro?
Wszystko zależy od lekarza,powinnas udac sie na wizytę w zależnosci czy masz cykle owulacyjne czy bezowulacyjne,wiesz każda z nas to indywidualny przypadek ... Pytaj lekarza,dzwon, na pewno w koncu się uda.
Powodzenia!
 
Dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza. Przepisał mi końska dawkę witamin i czekamy na kolejny cykl.Niedługo cała procedurę rozpoczynamy jeszcze raz ( zastrzyki, tabletki , punkcja i mam nadzieję że transfer). Polecam dr Gizlera z Invimed z Wrocławia.
 
Do góry