reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
Witam, jestem "mamą lutową2007" , podczytywałam Was czasami a że teraz czekam na kolejnego dzidziusia więc chciałam Was zachęcić bardziej do działania!

Dzieci to wspaniałe uczucie.

Pozdrawiam i do uslyszenia
 
Witam, jestem "mamą lutową2007" , podczytywałam Was czasami a że teraz czekam na kolejnego dzidziusia więc chciałam Was zachęcić bardziej do działania!

Dzieci to wspaniałe uczucie.

Pozdrawiam i do uslyszenia

witamy :-)

we wrześniu skończę 26:-D,D.jest ode mnie starszy o 12 lat:eek:,więc ja jeszcze się nie spieszę ze względu na swój wiek:happy:
A Gosia Ty ile masz lat?;-)

ja rocznikiem też 26 ;-)
 
kurcze to ja się chyba biorę do roboty,Alę urodziłam będąc tuż przed 30-stką,więc...póki co od dobrego miesiąca truję mężowi;))).poza tym właśnie zaczęłam ostatnie opakowanie tabletek,więc jest okazja żeby przestać i działać.co Wy na to?potrzebuję małego dopingu,hi hi...prawdę mówiąc,to taka decyzja wcale nie jest łatwa
 
Pewnie Bibinka,bierz się do roboty :tak:
Choć chyba po tabletkach należy odczekać ze 3 miesiące, żeby hormony doszły do ładu- tak pisały na jakimś wątku dziewczyny :tak:
 
przy Ali jakoś tak samo wyszło,że zaszłam w ciążę ok.2,5 m-ca po odstawieniu tabletek,ale wcale się nie pilnowałam.podobno jest ryzyko ciąży bliźniaczej.o rety,wolę nie myśleć....
 
Pewnie Bibinka,bierz się do roboty :tak:
Choć chyba po tabletkach należy odczekać ze 3 miesiące, żeby hormony doszły do ładu- tak pisały na jakimś wątku dziewczyny :tak:
no ja myślę,ze po tabletkach właśnie poroniłam pierwszą ciąże:no:,bo wydaję mi się,ze nie było innej przyczyny.po prostu organizm był nie przygotowany,dlatego teraz już nie biorę,choć na razie nie planuję tylko za parę lat,ale boję się teraz tabletek:no:
 
justynka to bardzo przykre...każdy organizm inaczej reaguje na tabletki,mam nadzieję,że wszystko będzie ok,tak jak za pierwszym razem
 
reklama
justynka to bardzo przykre...każdy organizm inaczej reaguje na tabletki,mam nadzieję,że wszystko będzie ok,tak jak za pierwszym razem
no to była ciąża pierwsza od razu jak się staraliśmy i test wykazywał,że tak,a w 5 tyg zaczęłam plamic,trochę mnie brzuch pobolewał i wyleciało mi "coś"jakby to miało taki ogonek jakby zalążek pępowiny,pokazałam lekarzowi to tylko kiwnął,ale myśle,że to to,bo na skrzep nie wyglądało:no:
potem miałam usg odśrodkowe,żeby zobaczyć czy wszystko się oczyściło i nie trzeba by łyżeczkować:szok:,ale było ok i mogłam się starać o drugie od razu,bo bałam się,że będę musiała czekać z pół roku:no:,ale teraz jest Antosiek i jestem happy:tak::-D:-);-)
 
Do góry