reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

dziekuję za miłe słowa:-)
oj domek coraz wiekszy, i faktycznie jest co nosić juz,no i coraz gorzej ze schylaniem idzie:sorry2: ale nie narzekam, bo mógłby byc wiekszy;-) a tak tylko 13 kg przytyłam niecałe:-) w czwartek mam kontrole u gin to się dowiem jaki duży ten nasz Bartuś już jest, mam nadzieje, ze jakoś w normie sie urodzi i kolos nie będzie;-)
 
reklama
rosmerta będę nudna faktycznie służy ci ta ciąża usta jak u Pameli to mąż pewnie szczęśliwy no i biust niczego sobie bez silikonu.A brzusio faktycznie kuleczka.
 
Rosmerta jak pięknie wyglądasz w ciąży..służy ci szalenie!!!! I jaki piękny brzusio...

A ja po wizycie wczorajszej - w moczu leukocyty, ma do piątku pić i siusiać i zrobić w piątek mocz, a jak wyniki się nie poprawą to na wizytę po leki..eah..poza tym z maluszkiem wszystko oki, rośnie nadzwyczaj szybko, wazy już 670g, a rozmiarami wyprzedza wiek ciązy o 2,5 tyg. no ale może zwolni trochę..heheh..za to zaciśnięte nózki nie potwierdziły nam płci - w sumie pani doktor nie wiedząc, ze my wiemy sama raczej zasugerowała, że dziewczynka, ale nie na 100%...no wiec czekamy dalej - mimo, że juz na echo sie dzowiedzielisy to nie dowierzam jakoś...a może poprostu boję się uwierzyć, żeby sie nie rozczarować
 
ja to chyba już powinnam za wózkiem się rozglądać po Szymku oddałam kuzynce i zostałą nam tylko parasolka.
 
Mysia dbaj o siebie, żeby wyniki poprawić:tak:

Karola no to zacznij sie ogladac za tym wózkiem kochana, bo tobie też czas juz smignął i niewiele juz zostało :tak:
 
w tej ciąży odpukać mocz zawsze ok ale w pierwszej non stop miałam zapalenie leukocyty bakterie jak choroba psychiczna jakaś.pamiętem że najlepszy był Urinal i na kilogramy jadłam suszoną żurawinę.
 
reklama
aha, KArola no następna wizyte mam 25 marca, czyli za dwa tygodnie, a za tydzien mam tylko wejść na ktg zrobić, u nas normlanie wizyta co 4-5 tygodni a pod koniec ciąży to co 2 tyg wtedy. No chyba, że urodze wczesniej, to to była ostatnia wizyta wtedy dziś
 
Do góry