reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
Miśka ostatnio miał 8300g teraz nie wiem ale przybiera już dużo dużo mniej niż na początku i pomału gubi fałdki ;) ale ciuszki to już nosi na 6-9M na styk a czasem i na 12M wszystkie bodziaki po Emilce co miałam to on nosi teraz co ona na roczek :sorry2:
 
jaki ten Ignaś słodziutki a jak śpi tak ubrany na niebiesko boski do całowania tylko ale maleńki tak przy piersi przytulony oj no i opalony.
Dominik widzę już wie do czego kierowniba br br br i faktycznie spory chłopiec z niego.
 
Rozalka to dobrze, ze juz sie przygotowało dzieciątko:-) rozumiem, że wszystko w porządku:confused:

Gosia no Dominik spory chłopak:szok: ale jak zacznie raczkowac a potem biegac to zrzuci te fałdki do konca:tak: zreszta najwazniejsze, ze zdrowy:-)
 
Rozalka to dobrze, ze juz sie przygotowało dzieciątko:-) rozumiem, że wszystko w porządku:confused:

Gosia no Dominik spory chłopak:szok: ale jak zacznie raczkowac a potem biegac to zrzuci te fałdki do konca:tak: zreszta najwazniejsze, ze zdrowy:-)

Wygląda na to,że wszystko OK.Ciśnienie nieciekawe,ale mam dużo odpoczywać,leżeć,nie denerwowowac sie i będzie dobrze,no i leki brac regularnie.
Nie moge też za duzo chodzić,bo mam skurcze,czasem nawet bolesne.Po Nospie zawsze przechodzą.
 
reklama
Witam,ja po wizycie u gienia.
Mój klopsik nadal jest dziewczynka ulozona główkowo.
obwód brzuszka 40 tydzien
BPD na 41 tydzień
waga-ponad 3,5 kilo
Do porodu moze dobic do 4,wow,jak ja ja urodze,brrrr....(Kuba w 37 -2850)
Wszystko wysoko i zamknięte,ale moge juz rodzic:-)
 
Do góry