reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
aż mnie mile zaskoczyli w przychodni umawianie się z położną mega kulturka na komórkę dzwonię ustalam dzień godzinę wizyta trwa 30 minut
 
Cześć Dziewczyny :-) pamiętacie nas jeszcze hihi. Super że rodzinki się powiększyły. Tak przy okazji GRATULUJĘ wszystkim nowym mamą.
Niestety nie jestem z niczym na bieżąco, niestety ciągły brak czasu. Zmiany pracy.....oj zmiany zmiany. Julka rośnie jak na drożdżach......no i u nas sie rodzinka powiększy:-D
Jestem w 8 tyg. ciąży, już myslalam ze nigdy sie nie doczekam....
Nawet przezylam chwilke grozy bo lekarz podejrzewal blizniaczki:szok: ale na szczescie sztuk jedna.
Pozdrawiam Was wszystkie razem i z osobna:tak:
 
nuska jej super.Gratuluje.niech fasolka rośnie zdrowo.wpadaj do nas częściej.

Ciekawe co tam u Oliwieczki?
 
Nuśka super ! gratuluje z całego serca i tym bardziej że mąż dał się namówić ;-):tak:

napisz coś więcej co tam u was ;-) i pokaż nam Julkę jak wyrosła :tak:
 
Nuśka i Karolina ogromnie Wam gratuluję, bo chyba nawet nie miałam jeszcze okazji:zawstydzona/y: Jejku jak to fajnie tak znowu oczekiwać na Maluszka, a już zwłaszcza na córki, tak jak to jest w Waszym wypadku;-)
expecting-a-baby-girl-2.gif
Oby zdrowie towarzyszyło Wam w całej ciąży i wszystko bezproblemowe było!:tak:
 
reklama
Dzięki Wolfia. Ja w końcu zaczynam sie bardziej cieszyć niż niepokoić o dziecko. Jeszcze 3 m-ce i Agatka będzie z nami. :-)
 
Do góry