reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
No kurcze karola, ale szybko i juz...

No a moja kumpela urodziła tego dnia co wam pisałam, przec cc, :sorry2: jak myślałam, ze bedzie
 
no czas leci, KAROLA juz tutz, MYsia Ty tez pedzisz z tygodniami, a ja dzis koncze 5miesiac a jutro zaczynam szosty...:-)
 
łóżeczko u stolarza by je odświeżył chłopaki będą skręcać jak będę w szpitalu by Szymek nie myślał że mnie nie ma. ale ubrania wyprane wyprasowane, pościele gotowe do ubierania wszystko poukładane.chyba przy drugim się nie wariuje jak przy pierwszym i nie ma ciśnienia że czegoś brak.sklepy otwarte zawsze można dokupić więc spoko.

teraz by tylko szybko sprawnie urodzić i wrócić do domu.zostało jeszcze 12 dni muszę chodzić chodzić by szyjka się skróciła.
 
Karola no masz racje, przy drugim dziecku juz tak sie człowiek nie przejmuje tymi wszystkimi pierdółkami,bo wiadomo sklepy otwarte,zawsze coś mozna kupic.To bedzie miał szymek zajecie jak mam pójdzie do szpitala.Powodzenia.
 
Karola to współczuję tego masażu szyjki choć mi tego przed nikt nie robił zawsze tylko już w trakcie akcji by coś tam przyspieszyć

ale czas ucieka okropnie a mi się starzejemy hehe

a ja pokażę wam mojego mniejszego aniołka a druga wersja to złośnik jak chciał jeszcze iść na dwór ;)
 
reklama
no ksiazkowo KAROLA, oj niedlugo pojawi sie nowa istotka na swiecie, wielkie kciukasy trzymam!!!
 
Do góry