reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Zuzaczku ciesze sie ze u Twojego maluszka juz wszystko dobrze dzielny chlopczyk.
A wracajac do mojego problemu to ze glowka rosnie to oczywiscie normalne ale u mojej corci glowka wg lekarza nie miesci sie w siatkach centylowych powyzej 97 ale to by bylook gdyby ciemie sie zroslo do tej pory ale tak nie jest i stad nastepne usg a pozniej nie wiem jeszcze jakies badania ale to dopiero po wyniku z Usg.
 
reklama
Krysiu myślę, ze wszystko będzie dobrze. Dzieci rosna różnie, czy w szerz czy wzdłuż.:-D:tak:


A u mnie mnóstwo pracy, jedna z bardziej znanych internetowych galerii (UNIKALNI) zaprosiła mnie do współpracy i muszę przygotować prace do wystawienia. Jestem dumna i blada:cool2:.

http://www.unikalni.pl/index.php
 
Dobry wieczór kobietki. Żużaku, cieszę się , że juz po wszystkim. No i gratulacje!:-)
Szumna.....:szok::-D:-D:-D Julitka rządzi!:tak:
Krysiu, zgadza się, jak byłam w ciąży chodziłam na Wojskową do dr Przepieścia.
Ja się pochorowałam, jako ostatnia zresztą. Cała rodzina, począwszy od dziadka a skończywszy na Zosi chodziła zasmarkana, a ja nic. No więc przyszła i na mnie kolej:cool2: Poza tym donoszę, że Zosia nauczyła się budować z klocków:tak:. Do tej pory specjalizowała się w demolce, a tu proszę, wczoraj rano jakby nigdy nic siadła sobie koło wiaderka z klockami, zaczęła je wyciągać i łączyć, budować wieżę:szok: Normalnie byłam taka dumna z niej...:-D
 
:frown: :frown: :frown: :frown: :frown:
Julitka już drugi dzień ma gorączkę.
W nocy miała 39.6 więc pojechaliśmy z nią do lekarza. Powiedział że żadnych zmian nie ma, osłuchowo wszystko ok.
Więc skąd ta gorączka???
Trzydniówkę już miała...
Zęby...?
Ile tych zębów musi wyrosnąć???
 
:frown: :frown: :frown: :frown: :frown:
Julitka już drugi dzień ma gorączkę.
W nocy miała 39.6 więc pojechaliśmy z nią do lekarza. Powiedział że żadnych zmian nie ma, osłuchowo wszystko ok.
Więc skąd ta gorączka???
Trzydniówkę już miała...
Zęby...?
Ile tych zębów musi wyrosnąć???

wiem,że w takich przypadkach bada sie mocz w zwiazku z ewentualnym zakażeniem układu moczowego.Może jutro rano zanieś do analizy,przynajmniej będziesz miała pewność,że to nie to.Tez to ostatnio przerabialismy i okazało sie,że to zapalenie ale uszu.
Zdrowka Julitce:-);-)
 
Gosik to mam dobrą pamiec ja tez chodzilam to tego doktora pamietam Ciebie jakos tak z marca i kwietnia ale wtedy jeszcze nie wiedzialam ze sie spotkamy wirtualnie fajnie co?:-)A tak w ogole to jak sie chowa Zosia?
Shoomna a Julitka przy poprzednich ząbkach miała gorączkę? Bo ja mam taka pania doktor, ktora mowi ze jak przy pierwszych ząbkach nie bylo gorączki to przy ostatnich tez nie powinno. Ale w sumie kazde dziecko jest inne. Zycze duzo zdrowka.
 
Przyszłam z pracy, siadam do laptopa pisac projekt unijny, ale na razie do was. Julitko kochana, nie ób nam tego. proszę wyzdrowiec, wirus może być, ale niech ucieka już po 3 dniach. ja też zamierzam wziąc malucha na badania, najpierw moc, potem krew i pasożyty, nie bardzo cs tam jest ok. Poa tym ful pracy, koniec semestru w szkole, tone w papierach, jem papiery, popijam papierami. jutro przegląd kolędniczy, siedże w jury, w cwartek egzamin probny, siedzę w komisji, w piatek rada na która mam przygotować 3 sprawozdania, gazete i charakterystyke klasy. nie licząc cudow typu frekwencja średnia itp.
ble,
Z optymizów: głogi dzisiaj bajkowe u nas, wszystko w szadzi, a brzozy- poemat.
Jonatan mówi " tocham cie", a Dawid był na choince i oznajmil, że zabawiał ich szaman. :-)
Ocywiście był to iluzjonista, dziecku poetycko sie poplątało.
Siadam do pracy pa pa, nie ma mnie już dla świata. projekty witajcie...:-(
 
reklama
Krysiu, Julitka ani razu nie miała gorączki kiedy wychodziły jej zęby.
Ika, Julitka ma zespół nerczycowy także mocz badam jej bardzo często. W sobotę sąsiadka robiła jej badanie i wszystko ok, nie ma białka (to dla nas najważniejsze) i nie ma leukocytów. Od wczoraj już z 5 razy badałam jej mocz testami paskowymi i też wszystko ok. Trochę ciał ketonowych się pojawiło, ale dzwoniłam do szpitala i Lekarka powiedziała że tak jest przy wysokiej gorączce, że pewnie się trochę odwodniła i za mało pije...
Wieczorem jedziemy do Enel Medu do pediatry.
Zobacze, jak mi się uda to poproszę sąsiadkę żeby jej dzisiaj zbadała krew w szpitalu gdzie pracuje...

Teraz Julitka śpi.
Zaraz zmierzę jej temperaturę...

...

Dziękuję wam za słowa otuchy.
 
Do góry