reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kołysanki i bajeczki śpiewają Sierpnióweczki ;)

a ja wam powiem, że nie śpiewałam, nie głaskałam i nadal tak mam, ale! z Li w ciąży miałam manię słuchania Imagine- Johna Lenona, kilka razy chyba dziennie puszczałam. I po urodzeniu Li, jak darła się wniebogłosy bo coś jej doskwierało i puściłam to momentalnie cisza - czasami 30 min w kółko to leciało:)|) bo to był jedyny sposób żeby milczała. Teraz jak jej puszczam to tańczy i piszczy z radości, a w samochodzie, jak bardzo marudzi i puszczę to się uspokaja. Także..chyba to działa:).
 
reklama
no wlasnie ja tez slyszalam ze dziala a tez nie spiewam, nie opowiadam bajek, nie gadam z brzuchem...i tez sie czuje troche malo wrazliwa z tego powodu ale tez jakos nie czuje potrzeby..ale fakt jak czytam corci bajke na noc to synek w brzusiu sie rusza, wiec poniekad czytam dla obojga he he
 
ja teraz też już nie gadam do brzucha, mam nauczkę i za swoje po pierwszym :-D
A było tak: wszędzie wtedy trąbili, że to takie ważne, że dziecko będzie takie mądre i inteligentne, więc czytałam bajki, puszczałam muzykę poważną, śpiewałam i te wszystkie cuda wianki.... A po porodzie się okazało, że mi taki inteligent rośnie co to mając rok i 6 miesięcy z 3 latkami do przedszkola zaczął chodzić (prywatne musieliśmy znaleźć, żeby go przyjęli, bo w żłobku nuda go ogarniała i nam zwrócono uwagę że przy tych śledziach leżących zacznie się cofać) oczywiście spotkanie z psychologiem było itd.... No i mam takiego co to wszytko sam ..... i wszyscy się dziwią że nie ma 2 lat a taki ogarnięty. Z jednej strony fajnie,ale .... :-)
 
Oli, na pewno kłamiesz, bo karmiłaś butelką a przecież tylko dzięki karmieniu piersią dzieci (a w przyszłości dorośli) są bardziej inteligentni! ! ! :-D
 
MARZENIXX kurcze pierwszy raz ta kolysanke uslyszalam i tez sie poryczalam...
 
no wlasnie slucham teraz wszystkie kolysanki z tej strony, i jak za kazdym razem mialabym plakac to naprawde nie jest to wskazane dla synulka
 
reklama
Mi się ten Okruszek podoba bardziej w wykonaniu M. Umer & G. Turnau. W ogóle ich płyta jest całkiem niezła, w każdym razie Li przypadła do gustu :-)
 
Do góry