reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kołysanki i bajeczki śpiewają Sierpnióweczki ;)

O też z dzieciństwa pamiętam to :-). Jak Piter był mały to mu to śpiewałam na zmianę z "Lulajże Jezuniu..." :-D


Skąd ja to z nam. Z racji tego, że moje dziecię urodziło się przed wigilią to na topie było "Lulajże...". Przy tej kolędzie się uspokajał i zasypiał. Śpiewałam też "Był sobie król", "Z popielnika..." i puszczałam muzykę. Bardzo muzykalne moje dziecko rośnie.
 
reklama
Tą kołysankę o Okruszku znałam z płyty Turnaua i Ummer, ale wykonanie Krajewskiego jest bezkonkurencyjne - jak zwykle przy niej ryczę....dzięki za linka :-)
 
Śpiewam Kasi, chociaż głos mam nie nalepszy. Nie raz też improwizuje. Jak była jeszcze w brzuszku, to nie śpiewałam, ale dużo mówiłam do Niej ;-)
 
Do góry