reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolysanki :))

acha kumam, zamykasz okna i drzwi, zaciągasz zasłony w oknach, chowacie się pod kołdrę co by tłumiła dźwięki i dopiero wtedy dajesz czadu ;-)
 
reklama
[FONT=&quot]a macie może jakieś kołysanki na mp3?
bo ja nie mam u siebie żadnego programu do ścigania a kilka by się przydało.
chciałabym np:
M. Umer i G. Turnau - ach śpij kochanie
W. Korthals - Kołysanka dla Z.(chyba)[/FONT]
[FONT=&quot]Krystyna Prońko - Tam było ci najlepiej[/FONT]
[FONT=&quot]z popielnika dla Wojtusia..... (nie wiem jaki tytuł - Bajka iskierki? i kto śpiewa)[/FONT][FONT=&quot]
S. Krajewski- Kołysanka dla okruszka (królu mój....)[/FONT]
[FONT=&quot]może ktoś mógł by podesłać na maila?[/FONT]




 
Niiiiiiiieeeeeee dzieciakom tylko dzieciakom przy innych ludziach, a to różnica. Tymkowi spiewam, ale jak nikogo w domu nie ma, ani w poblizu za oknem :-D A to naprawde żadkość :zawstydzona/y:

:-D:-D o tak tak, dokładnie :-D i to cicho żeby nie daj boże sąsiad przez ściane usłyszał!
acha kumam, zamykasz okna i drzwi, zaciągasz zasłony w oknach, chowacie się pod kołdrę co by tłumiła dźwięki i dopiero wtedy dajesz czadu ;-)

:-D:-D:-D nie no ty i te twoje teksty :-D
 
kasiadz ja jeszcze nie sciągałam żadnych kołysanek, ale pewnie będę sobie z nich jakąs płytkę tworzyć
a z neta bez problemu przecież można ściągnąć i nie trzeba do tego żadnych programów
A zwykle z Wrzuty ściągam stroną sciagnik.net i zawsze szybko i sprawnie idzie
 
nie moge z wami :-D:-D
przy x factorze padlam :-D

ja problemu ze spiewaniem nie mam :) od malego spiewalam gdzie sie dalo , pozniej nalezalam do zespolow , nawet wygralam konkurs ogolno polski ( ale jestem skromna hehe)
takze moje dziecko czy bedzie chcialo czy nie bedzie sluchalo mojego wycia ..
 
reklama
Ja tam talentu raczej nie mam i zawsze jak spiewam to mąż się śmieje żebym zrobiła coś dla muzyki i przestała... ;)
Ale i tak Małej śpiewać będę. Może jakoś to przeżyje ;)
 
reklama
Do góry