reklama

Kołyska

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez andrewa88, 18 Kwiecień 2011.

1. andrewa88

andrewa88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny czy kóraś z was miała kołyske dla dziecka???mam normalne łóżeczko w pokoju dziecięcym ale zastanaiam się czy nie kupic jeszcze kołyski żeby mieć koło łóżka...po za tym jade na miesiąc do rodziców z nowonardzonym dzieckiem i nie chce brać tego drewnianego:sorry:...
    bardzo podoba mi się ten model
    kołyska - łóżeczko zobacz !!! (1564466858) - Aukcje internetowe Allegro

będę wdzięczna za opinie???a może ma ktoś na sprzedaż :-)

2. czynek

czynek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kołyska bardzo fajna sprawa, ta wygląda na bardzo solidną i w bardzo dobrym stanie, sam bym kupił ale moja coreczka już jest za duża na to :)

3. reklama
  4. okruszek.emi

okruszek.emi bardzo szczęśliwa mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    piękna ta kołyska :-)
    ja dostałam kołyskę w prezencie i dla mnie to był zbędny 'klamot', bo zawsze marzyłam o drewnianym łóżeczku dla swojego maleństwa. no ale się stało i było...na 3 miesiące, bo potem dziecku ciężko pomachać rączką czy nóżką, bo się obija o szczebelki, a jak są ochraniacze, to już w ogóle sobie nawet rączki poza kołyskę nie wystawi, z kolei jak wystawi, to sie bałam, że nie będzie potrafiło włożyć z powrotem.
    no ale jak piszesz, że jedziesz do rodziców ... cóż... może się przydać, choć ja takie pieniądze zainwestowałabym w łóżeczko turystyczne, które posłuży jeszcze kilka lat później, a nie pierwsze 3 miesiące. mi po prostu szkoda pieniędzy na coś co będzie dosłownie na chwilę.
    życzę powodzenia, szczęśliwego rozwiązania i dobrych decyzji ;-) pozdrawiam!

5. andrewa88

andrewa88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    okruszek.emi bardzo dziekuje za radę:-D no własnie tak sobie pomyślałam tym łóżeczku tirystycznym. Ale kompletnie się na nich nie znam..
    na co musiałabym zwrócić uwagę przy wyborze takiego łóżeczka???

6. okruszek.emi

okruszek.emi bardzo szczęśliwa mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej :-) nie ma sprawy cieszę się, że mogłam pomóc.
    Szczerze powiem, że pożyczam łóżeczko od koleżanki jak mi jest potrzebne, jej synek ma już 4 lata więc nie korzystają.
    Jest zwykłe, bez zbędnych bajerów, bo to jest niepotrzebne moim zdaniem. Jeśli zamierzasz często i na dłużej korzystać z tego łóżeczka warto pomyśleć, by materacyk z drewnianego pasował do turystycznego, ponieważ te w tych turts. są beznadziejne, nazwa mówi za siebie. 2-3 noce spoko, ale dłużnej nigdy bym nie serwowała swojemu dziecku na tak młodziutki kręgosłup :-) takiego badziewka. Moim zdaniem to podstawa!
    Ważne, by miało odpinany jeden z boków, bo mój synek ma już prawie 2 latka, więc bardzo mu się to podoba podczas zabawy. A jak idzie spać, to sam zamyka ;-) To moje jest granatowe, co mi odpowiada, bo na takie niedługie (2-3 dni) i też nieczęste wypady, nie muszę go prać :-p Bez kółek, bo bym się bała. Jest szybkie i proste w rozkładaniu i składaniu.
    Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę.

Poleć forum