reklama

Komórka na prezent dla 8-latka?

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez evelinee83, 7 Listopad 2007.

1. evelinee83

evelinee83 Zaciekawiona BB

hejka! mój chrzesniak, jak go zapytałam, co chce na gwiazdkę od kochanej cioci, powiedział, że telefon komórkowy.hmmm, jak przejrzałam promocje plusowe, to nawet nie jest źle - aparaty niedrogie, abonament też (jakaś promocja dla kobiet chyba). no tylko, że jest jedno ale: gnojek ma 8 lat! noszą takie smyki komórki do szkoły czy co?? kupić mu też komórkę, czy jakies klocki lepiej:szok:

2. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Wiesz ja jestem przeciwniczką komórki .Wydaje mi się,że to za prędko

3. reklama
  4. mamaBartoszka

mamaBartoszka Zaangażowana w BB

a ja tam bym nie była taka całkiem przeciwna - mojej sąsiadki córcia (ma 9 lat) wsiadła kiedyś nie do tego autobusu co potrzeba, bo nie czekała, aż ją babcia ze szkoły odbierze, tylko za koleżankami poszła no i bidulka pojechała gdzieś w obce miejsce. na szczęście miała komórkę i zadzwoniła do mamy, podała nazwę ulicy i wszystko się dobrze skończyło. a jak te promocje plusa są faktycznie dobre, to nie ma się moim zdaniem nad czym zastanawiać.

5. mamoośka

Są wyjątkowe sytuacje ale ja i tak uważam,że to za małe dziecko na komórke .Na komunie komórka a na osiemnastke samochód?

6. aniay

aniay Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka Członek załogi

ja bym sobie zadala pytanie czy osmiolatka puszcza sie gdzies samego? Komorka jest potrzebna od momentu kiedy dziecko moze wyjsc gdzies samo. A najlepiej skonsultowac to z rodzicami.

7. agusia1

agusia1 Początkująca w BB

Mi jednak wydaje się, że 8 lat to stanowczo za malo na komórke!

8. mama_marysia

mama_marysia Zaciekawiona BB

Mi się wydaje, że to wcale nie jest tak wcześnie, zresztą z tego co wiem to nie będzie pierwszym dzieckiem w szkole, które będzie miało komórkę i to chyba inne czasy już nastapiły, a poza tym jeśli to jest pre-paid to moze to tez go nauczyć gospodarowania pieniędzmi.

9. Pati26

Pati26 Mama Marcela i Samuela

a widzisz w tym coś złego...
    jesli osiemnastolatek ma prawko to moze miec i samochód:-p

10. reklama
  11. haithi

haithi Zaciekawiona BB

Zgadzam sie czemu nie samochod? ;)

12. mamoośka

Nie widye w tzm nic zlego.ale uwzam ze takie podejscie jest smieszne ja mam 2 doroslzch dzieci i wzdaje mi sie ze na niektore rzeczy jest za wczesnie a i szkola nie patrzy na to z przzmrozeniem oka.

Poleć forum