reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komplikacje po łyżeczkowaniu

Zaczarowana58

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2022
Postów
15
Kochane dziewczyny, chciałam się was doradzic. Niedawno przeszłam bolesny dla mego serca i duszy zabieg lyzeczkowania:((
Niestety z partnerem zapomnieliśmy się chyba za wcześnie, tydzień po zabiegu, miałam dziwne bóle i zle przeczucie że coś jest nie tak, opinia lekarza- zapalenie macicy:( czy da sie to wyleczyć? Co mogę teraz zrobić? Umieram ze strachu ze narobilamm sobie szkody i będę mieć problemy w przyszłości. Prosze nie oceniajcie mnie, pomóżcie... proszę o kontakt osoby które były w podobnej sytuacji:(
 
reklama
Nie wiem czy to polega na tym samym, ale mi po cc przytrafiło się zakażenie połogowe. Wymaz z szyjki wykazał bakterie. Skończyło się ponownym pobytem w szpitalu (po ok tygodniu od wyjścia) i antybiotykami. Po 1,5 tyg wyszłam i wszystko do tej pory jest ok.
Może to powikłanie po samym zabieg łyżeczkowania a nie chwili zapomnienia.
 
O to ja tez tak mialam w połogu. Jakiś miesiąc po porodzie. Tez skończyło się szpitalem i antybiotykiem dożylnym. Także mysle ze jeśli by było źle to powinnaś mieć włączone leczenie bo zakazenie grozi wstrząsem septycznym. Trzymam kciuki
 
Do góry