reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy !!!!

reklama
Zapomniałam Wam sie jeszcze pochwalić:tak::-)
Otrzymałam wyróżnienie w konkursie na wierszyki dla dzieci dla lat 3:tak:
Wkrótce moje wypociny bedą opublikowane przez fundację, która organizowała konkurs;-)

Madziu, wielkie gratulacje!:tak::tak: Super sprawa:-):-) i wierszyk o robaczku tez:tak::tak:
 
Fajny wierszyk Madzix :-)

A ja jestem w szoku, bo właśnie dostałam maila, że Oli zakwalifikowała się na nagrodę w postaci maskotki misia w konkursie Bebiko. Nie wiem jak to się stało, bo przecież niektórzy mieli tak dużo punktów, a zdjęcie Oliwki było daleko w tyle :eek: No, ale choć nie rozumiemy, jak do tego doszło, to oczywiście z nagrody się cieszymy :sorry: To również dzięki Wam, dziękuję jeszcze raz Wam wszystkim za każdy oddany głos :-)
 
Fajny wierszyk Madzix :-)

A ja jestem w szoku, bo właśnie dostałam maila, że Oli zakwalifikowała się na nagrodę w postaci maskotki misia w konkursie Bebiko. Nie wiem jak to się stało, bo przecież niektórzy mieli tak dużo punktów, a zdjęcie Oliwki było daleko w tyle :eek: No, ale choć nie rozumiemy, jak do tego doszło, to oczywiście z nagrody się cieszymy :sorry:

No i super.
A może dlatego,że niektóre dzieci miały po kilka zdjęć,a pewnie nagrodę jedną dostaną,bo nietrudno było to zauważyć.:tak:
 
Kasiu bo oni chyba też dają nagrody sami od siebie za ładne zdjęcie nie tylko z punktów przynajmniej tak było wcześniej że ileś tam maskotek oni dawali a ileś za punkty można było dostać :tak:fajnie ze się udało :-D

Madzix fajny wierszyk gratuluję :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry