reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

reklama
dam dam, ale idę na 16:30 dopiero... normalnie jest mi tak nie dobrze, nie wiem czy ta migrena czy nerwy :(
Spokojnie :* wszystko będzie dobrze :* mnie takie mdłości do tej pory co jakiś czas mecza.

Mnie ostatnio na wizycie lekarz pytał jak ja to robie, że panie w ciąży tyja a ja chudne...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozazdrościć ☺️ Ja jem tak samo,a teraz to nawet mniej,ale wzrost jest czuje po biodrach,ze sie poszerzyły ... No i biust...

Chciałabym żeby juz było i zdać Wan relacje
 
ja tez sie ciesze, ze powolusiu :)
niektorzy na tym etapie maja ponad 10... no ale jeszcze chwila i pewnie szybciej zacznie rosnac, bo dziecko szybciej i wiecej przybiera... ja w ogole papierosy palilam to sie balam wielkiego boom ;)
 
reklama
Do góry