reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosz

Zaglądam na pod-forum Modowe na BB bo:

  • nudzi mi się

    Głosów: 2 12,5%
  • interesuję się tym tematem

    Głosów: 4 25,0%
  • to bardzo fajny dział i wiele się już ciekawego dowiedziałam!

    Głosów: 5 31,3%
  • lubię Kasię i Meguska ;)

    Głosów: 4 25,0%
  • z innego powodu (napisz z jakiego)

    Głosów: 1 6,3%

  • Wszystkich głosujących
    16
Cynamonka ja się też na chusty nastawiam,ale nie wiem nic oprócz tego, że wszystkie ludy pierwotne ich używają, a zamiast łóżeczka planujemy kołyskę. A co, w końcu trzeba dbać o folklor :)
 
reklama
chusta czy nosidelko to tak ze w chuscie mozesz zacza wczesniej nossci dzieko a nosidelko powinno byc dopiero wtedy kiedy dziecko ma ustabilizowana miednice i mocno trzyma glowe...chuste mozesz na wiele sposobow zalozyc a nosidla sa jedno dwu lub gora trzy pozycyjne pamietam terz ze przestrzegali przed noszeniem dziecka w tych fotelikach dodawanych o wozkow dzidzia wiecej nic 2h dziennie nie powoinna w tym przebywac moze wzrosnac napiecie miesniowe co powoduje utrwalnie odruchow atawistycznych -poogladaj polecam na onet.tv sa czasem skroty jakies fajne kawalki wspolczuje z ta antena... ;)
 
A ja z innej beczki. Mam w pdf 2 książki: "Język niemowląt. " i "Usnij wreszcie". Która z Was panienki chce? Mogę przesłać mailem, po uprzednim podaniu mi go :)
Ja właśnie drukuję sobie te knigi, więc nie wiem jeszcze, co drzemie w środku.,..
 
Ja poproszę Pola, adres powinnaś mieć, jak nie to podam.
Jeśli będziesz miała coś jeszcze ciekawego to nieśmiało poproszę o przesyłanie do mnie  :-[ :), przyjmę wszystko, bo nigdy nie jest za późno na dokształcanie. ;)
 
witam ja z sierpniówek/pola ja tez poproszę .wysłałam ci na priv adres .z góry wielkie dzięki.pozdrawiam.
 
Lucyann, jesteś w stanie polecić konkretną firmę produkującą chusty? z tego co sobie poczytałam to najbardziej pasuje mi hamalu firmy bebelulu.
 
reklama
Do góry