reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

koszalinianki

Hej ,ja nie z Koszalina ale z Białogardu a to chyba blisko???
Pozdrawiam was i widzeże malutko tu takich dziewczyn z okolic Koszalina:szok:
Ja obecnie siedze na majówkach 2008 dlatego tutaj nawet nie zaglądałam:rofl2::no:
Ale może zaczne jak czas pozwoli...
 
reklama
Zapraszamy serdecznie. Białogard jest blisko Koszalina, a zawsze będzie nas więcej. Zresztą ja rodziłam Maksymiliana w Białogardzie i jestem bardzo zadowolona z pobytu i opieki w szpitalu.
 
Hej dziewczyny:-D O proszę ja właśnie założyłam wątek Koszalin, a tu patrze juz istnieje!! Cieszę się ogromnie, ja tez jestem z koszalinka i jestem staraczką 2008:-)
Pozdrawiam wszystkie cieplutko:tak:
 
Właśnie tak szybciutko przemknęłam przez nasz wątek i zatrzymałam się dłużej nad, dla mnie jeszcze tajemniczymi, słowami "2 lata". Kasiunka, trochę Ci zazdroszczę, że już Twoje dzieciątko jest takie duże... Pewnie, ja przechodzę przez równie cudowny czas, ale już troszkę męczą mnie nieprzespane noce...:oo:

Dziewczyny, miały Wasze dzieciątka problemy związane z zaparciami? Jak sobie radziłyście?
 
Nie tylko napawająca optymizmem, ale i możliwością dłuższych spacerów. Może któraś z Was ma ochotę dołączyć do mnie i do Maksymiliana? Zapraszam serdecznie!!! :yes:
 
Zapraszamy serdecznie. Białogard jest blisko Koszalina, a zawsze będzie nas więcej. Zresztą ja rodziłam Maksymiliana w Białogardzie i jestem bardzo zadowolona z pobytu i opieki w szpitalu.


Bo w Białogardzie na porodówce jest naprawde nieźle:tak::tak::-)Już raz rodziłam i teraz tez bede termin mam na 6 maj i dlatego żadko was podczytuje bo siedze na "majówki 2008" a my sie juz tam powoli rozdwajamy...także czasu na kompa coraz mniej:laugh2:Ja jescze 2w1 także pisze ale widzę ,że za dużo to nas tu nie ma....:no::dry:
 
Skoro dzień rozwiązania jest już tak blisko - składam Ci w imieniu swoim i Maksymiliana już teraz GRATULACJE!
 
reklama
Do góry