reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

koszalinianki

reklama
Ja większą część ciąży chodziłam do dr Danesa i w zasadzie jestem zadowolona. Przyjmuje zarówno prywatnie, jak i na NFZ.Polecam.
 
czesc mamuski!dlugo tu nie zagladalam..my juz znowu w Szkocji ale na Boze Narodzenie przyjezdzamy do PL do Koszalina...jaka u Was pogoda?u nas bylo pieknie ale w weekend troszke nam sloneczko zniknelo..mam nadzieje ze znowu sie ladnie zrobi...
Marzenixx ja polecam Jurse..nie mam niestety do niego nr tel.ale pewnie z latwoscia znajdziesz go w ksiazce telefonicznej...to stary lekarz ale bada dokladnie i o wszystko sie wypytuje..nie polecam natomiast gina w przychodni na ul.Sw.Wojciecha (na Rokosowie)...bylam pod jego opieka na poczatku ciazy i sama wyczytalam o badaniach na toksoplazmoze-on mi nic nie powiedzial..dopiero jak sie zapytalam to powiedzial ze owszem jak chce to moze mi dac skierowanie na badania.jak ja chce!no i na nasze szczescie poszlam na te badania i okazalo sie ze mialam toksoplazmoze i musialam sie leczyc w trakcie ciazy...

Piszccie co tam ciekawego w Koszalinie sie dzieje..i mam nadzieje ze przy okazzji mojego nastepnego pobytu w PL jakos uda nam sie spotkac..
Pozdrowienia dla Was i buziaczki dla dzieciaczkow
 
czesc dziewczyny:-D szkoda ze nas tu tak malo i tak zadko ktos cos pisze:-(
tygrysku dzieki za porade, ale powiem szczerze ze do jursy chodzilam kiedy jak mlodsza bylam i byl ok ale teraz wole jakiegos młodszego;-) a pozatym on mi np wypalał nadżerke gdzie slyszalam ze przed ciążą nie powinno sie takich zabiegów wyknywac:dry:ogólnie jest bardzo mily ale jednak nie:-p a co do tego na rokosowie to tez slyszalam rozne nieciekawe rzeczy o nim :dry:

narazie staranka na dwa miesiące i tak odłozone mam bo w sierpniu wychodze za mąż:-D:-D:-D buziaczki
 
Dla wszystkich mamus zyczenia usmiechu i radosci na codzien oraz duzo milosci od dzieci...

rozaczerwmy0.gif
 
a co tu taka cisza?:-(czyzbyscie cale dnie spedzaly na plazy? ja sie bardzo ciesze bo 9 lipca jedziemy do PL samochodem na 2 tygodnie...tez sie troche wygrzeje na sloneczku...
pozdrowienia i zagladajcie tu bo nam watek umrze...
 
reklama
Do góry