reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

koszalinianki

reklama
Niestety nie ma, ale zawsze już jesteśmy dwie, a co dwie, to nie jedna. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia i dobrego tygodnia.
 
witaj mim!ja jestem z Koszalina...wlasciwie to bylam bo od ponad poltora roku mieszkam w Szkocji ale obecnie jestem na "wakacjach" w Koszalinie u rodzicow..kurcze zalozylam podobny watek bo nie zauwazylam tego,przepraszam....
Pozdrawiam serdecznie.
 
Cześć! Ja też jestem z Koszalina i już dawno założylam taki wątek. Niestety nie było na nim nikogo oprócz mnie!;-) Dobrze, że ktoś jeszcze się pokazał. Ja określam nasz rejon mianem Babyboomowej pustyni;-)

Kobitki z Koszalina i okolic udzielajcie się! ja juz wpisuję sobie ten wątek do ulubionych.
 
Zatem jest nas już całkiem sporo... ;-) Może poznamy się jakoś (na tyle na ile jest to możliwe w tym momencie i na ile chcemy)? Może coś o swoich rodzinkach, pracy, o tym co nam sprawia przyjemność i oczywiście o naszych maluszkach...

Ja należę do stosunkowo młodych mam, bo nasz synek dziś ma dopiero 26 dni, przez to nie pracuję, a całą swoją uwagę i serce poświęcam dwóm najważniejszym mężczyznom mojego życia :-)

Mam nadzieję, że rozwiniemy nasz wątek i wszystkie będziemy tu częściej zaględać.
Tymczasem pozdrowienia dla wszystkich.
 
Oj to faktycznie maluszek. Ja jestem już na tym etapie, ze chciałabym już drugiego bobaska. Córcia (Pola) za ponad m-c skończy 2 latka. Jak to piszę, aż nie mogę uwierzyć, że to już. Szok minęło jak z bicza trzasnął.:szok:

Cóż o mnie. Mieszkam w Koszalinie, jestem przed 30:zawstydzona/y: Córcię urodziłam w maju 2006r. od września 2007r, wróciłam do pracy. Więcej może jak lepiej się poznamy:-p:rofl2:
No to wasza kolej.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry