reklama

koszalinianki

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez mim, 16 Styczeń 2008.

1. mim

mim Fanka BB :)

Może są jakieś mamusie z Koszalina i z okolic?

2. agusia04

agusia04 Czerwcowa mama'08

Hej nie jestem z Koszalina ale z okolic. Mieszkam w Darłowie i widzę że na forach nie ma kobitek z naszych okolic.

Pozdrawiam

3. reklama
  4. mim

Niestety nie ma, ale zawsze już jesteśmy dwie, a co dwie, to nie jedna. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia i dobrego tygodnia.

5. tygrysek235

tygrysek235 mama Dawidka

Czesc!czy sa tu jakies mamusie z Koszalina lub okolic?pozdrawiam serdecznie i licze na szybkie odpowiedzi

6. tygrysek235

tygrysek235 mama Dawidka

witaj mim!ja jestem z Koszalina...wlasciwie to bylam bo od ponad poltora roku mieszkam w Szkocji ale obecnie jestem na "wakacjach" w Koszalinie u rodzicow..kurcze zalozylam podobny watek bo nie zauwazylam tego,przepraszam....
    Pozdrawiam serdecznie.

7. anetka_sweet

anetka_sweet Początkująca w BB

witam.ja jestem z koszalina

8. Kasiunka

Kasiunka MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Cześć! Ja też jestem z Koszalina i już dawno założylam taki wątek. Niestety nie było na nim nikogo oprócz mnie!;-) Dobrze, że ktoś jeszcze się pokazał. Ja określam nasz rejon mianem Babyboomowej pustyni;-)

Kobitki z Koszalina i okolic udzielajcie się! ja juz wpisuję sobie ten wątek do ulubionych.

9. mim

Zatem jest nas już całkiem sporo... ;-) Może poznamy się jakoś (na tyle na ile jest to możliwe w tym momencie i na ile chcemy)? Może coś o swoich rodzinkach, pracy, o tym co nam sprawia przyjemność i oczywiście o naszych maluszkach...

Ja należę do stosunkowo młodych mam, bo nasz synek dziś ma dopiero 26 dni, przez to nie pracuję, a całą swoją uwagę i serce poświęcam dwóm najważniejszym mężczyznom mojego życia :-)

Mam nadzieję, że rozwiniemy nasz wątek i wszystkie będziemy tu częściej zaględać.
    Tymczasem pozdrowienia dla wszystkich.

10. reklama
  11. Kasiunka

Kasiunka MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Oj to faktycznie maluszek. Ja jestem już na tym etapie, ze chciałabym już drugiego bobaska. Córcia (Pola) za ponad m-c skończy 2 latka. Jak to piszę, aż nie mogę uwierzyć, że to już. Szok minęło jak z bicza trzasnął.:szok:

Cóż o mnie. Mieszkam w Koszalinie, jestem przed 30:zawstydzona/y: Córcię urodziłam w maju 2006r. od września 2007r, wróciłam do pracy. Więcej może jak lepiej się poznamy:-p:rofl2:
    No to wasza kolej.:tak:

Ostatnia edycja: 9 Czerwiec 2008
  12. mim

Niestety cisza.............
    Ale my dwie wyraźnie jesteśmy zainteresowane, więc może z czasem trszkę bardziej rozkręci się nasz wątek.

Poleć forum