reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koszmarne nogi.

Przede wszystkim odstawić depilator. Mi kiedyś pomagała zwykła oliwka dla dzieci i peeling, ale po jakimś czasie krostki znowu się pojawiły. Teraz znowu z nimi walczę, żeby mieć ładne nogi na wiosnę.
 
reklama
Ja nie mogłam robić depilatorem bo mi włosy wrastały i skóra była podrażniona. Zrobiłam sobie depilację laserem vectus i to dopiero była najlepsza decyzja. Już po pierwszym zabiegu widziałam efektu a teraz po 5 mam zupełnie gładką skórę , bez żadnego włoska a minęło już prawie pół roku. Byłam w salonie Depicare www.depicare .pl super miejsce, dziewczyny robią zabiegi bardzo dokładnie i w super atmosferze. Robiłam całe nogi a teraz będę robić bikini.
 
ja sie dlugo zastanawialam, czy warto sie przerzucic na depilator laserowy, taka depilacja wydaje sie bardziej trwala i chyba wgodniejsza :)
 
zdecydowanie warto! :) takie zabiegi depilacji laserowej troche kosztują , a tak to mozna w domu systematycznie samodzielnie dzialac, u mnie fajnie sie sprawdzilo i nie zaluje ze kupilam
 
no wlasnie mnie nie stac kurcze na to zeby do salonu isc... wolalabym jakas tansza opcje :) a jakis konkretny model polecasz, czy wszystko jedno?
 
Do góry