reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krawienie w ciąży

Malymis

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2021
Postów
70
Cześć potrzebuję porady, ostatni okres miałam 2 grudnia, cykle zawsze miałam nieregularne, owulację miałam 25 grudnia (test owulacyjny). 10 stycznia na teście pokazały się 2 kreski, 12 stycznia test powtorzylam i też wyszedł pozytywny, od 19 stycznia mam krwawienia, raczej delikatne, bez skrzepów. 20 stycznia byłam u lekarza i nie zaużył pęcherzyka, zbadałam poziom beta-HCG 21 stycznia i wyszedł 1152. Jutro mam powtórzyć badanie, ale krwawienie nie ustaje mimo iż biorę od środy duphaston. Czy jest szansa, że wszysrko będzie dobrze? Jakie macie doświadczenia? Ta niepewność mnie dobija :(
 
reklama
Zrób jutro (lub nawet dzisiaj) jeszcze raz oznaczenie bety. Jak będzie przyrost, to jest nadzieja.
Postaraj się uspokoić - jeśli beta dzień po badaniu wynosiła nieznacznie ponad 1000, to lekarz dzień wcześniej mógł nic na USG nie widzieć. Ja miałam plamienia we wszystkich ciążach, w tym w jednej krwawienie. I z tej "krwawiącej" ciąży mam już prawie 11-letnią córkę. W jakiej dawce bierzesz duphaston? Ja przy krwawieniu miałam zalecone 3x2tabl.
 
3x1 tabletce, dzisiaj podając lekarzowi wynik beta-HCG niestety powiedziałam, że krwawienie jest mniejsze (bo tak rano wyglądalo) a teraz mam wrażenie, że jest mocniejsze niż wcześniej. Jutro zrobię bete i zobaczymy, dzięki za odpowiedź :)
 
To teraz się kładź, nogi do góry. Wstawaj tylko na siku a całą resztę niech Ci podadzą.
Nadrób lektury/netflixa czy po prostu spróbuj się wyspać :)
 
Do góry