reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręcz szyi

U

użytkowniczka Co

Gość
Dziewczyny, proszę o pomoc. Mój synek wczoraj przez pediatrę miał stwierdzony prawostronny kręcz szyi. Ma prawie 11 miesięcy, wcześniej nikt tego nie zauważył. W ostatnim tygodniu zaczął trzymać tak krzywo główkę, więc poszliśmy do lekarza. Niestety mieszkam w mieście, w którym specjalistów brak, więc musieliśmy umówić się prywatnie i fizjoterapeutka przyjedzie dopiero w przyszłą środę. Czy któraś z Was ma doświadczenia w tym temacie i moglaby powiedzieć mi jakie ćwiczenia powinniśmy wykonywać? W internecie nic konkretnego nie mogę znaleźć, a boję się, że pogłębi się to jak już nie zaczniemy😥 W innym centrum rehabilitacji przyjmują dopiero roczniaki i nie chcą nas przyjąć na już.
 
reklama
Ja bym czekała, aż dziecko zobaczy specjalista. Sama możesz mu zrobić większą krzywdę, bo fizjoterapia jest dobierana do konkretnego przypadku
 
Do góry