reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krem do buzi

reklama
No właśnie, ja używam Bambino (twardy a małej puszce) i moje dziecko chyba przemroziło sobie policzki... Ma taka szorstka skóre w tym miejscu. Chyba się w takim razie przerzuce na Nivea - skoro polecacie :)

Myślicie, że on pomoże zlikwidowac ta suchą skórkę na policzkach?
 
Ja używam Bambino ale jak sa w domu(on zawiera wodę i na mróz raczej się nie nadaje).Zawsze przed wyjściem na dwór smaruje buźki Nivea na każdą pogodę ,jest tłusty i nie ma wody -idealny na mróz
 
dolaczam do grona uzytkowniczek Nivea na kazda pogoda. rewelacja!

a wieczorem po kapieli Ziajka - jest naprawde super!
 
Smaruję córeczce buzię nivea krem na każdą pogodę - jest super, nawet długi spacer nie jest nam straszny :) polecam
 
dolanczam do grona uzytkowniczek Nivea na kazda pogoda. rewelacja!
a wieczorem po kapieli nivea krem pielegnacyjny
pozdrawiam
 
reklama
Do góry