reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Oczyszczacz powietrza do domu?

maksik_87

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Mamusie, czy któraś z Was może posiada domowy oczyszczacz powietrza i może podpowiedzieć czy taki zakup ma sens i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

reklama

murasaki

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
ja mam, i uważam że to dobry zakup. Kupiłam Winix p300. Jest ok, jedyne co to można mieć zastrzeżenia do czujnika, moim zdaniem nie pokazuje dobrze, ale raczej żaden domowy oczyszczacz nie ma dobrego czujnika. Trzeba zwrócić uwagę na cenę filtrów , bo często nowe kosztują tyle co nowy oczyszczacz i na powierzchnię jaką ma oczyszczać.

Kruczka225

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Oczyszczacz to super inwestycja w zdrowie nasze i dzieci, ja kupiłam od Electroluxa Pure A9 i dużym plusem jest to cicho pracuje więc nikomu nie przeszkadza, samopoczucie tez lepsze.

Pati28

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Oczyszczacz to super inwestycja w zdrowie nasze i dzieci, ja kupiłam od Electroluxa Pure A9 i dużym plusem jest to cicho pracuje więc nikomu nie przeszkadza, samopoczucie tez lepsze.
A na jaką powierzchnię działa? Wystarczy jeden w mieszkaniu takim sporym 80m?

Kruczka225

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Działa na powierzchni do 120m więc całkiem sporo, spokojnie jeden wystarczy, szybko poczujesz różnicę i lepsze samopoczucie.

Cookie_

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Odświeżam wątek. Macie, polecacie jakieś konkretne modele?

reklama
Rozwiązania
0
Też mam model Pure A9, świetnie się sprawdza, mi przeszła migrena, dobra inwestycja, warto dodać, że pracuje naprawdę cicho.

Do góry