reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem Emolientowy Kojąco- Zmiękczający Emotopic -testowanie

Dołączył(a)
13 Maj 2014
Postów
5
Miasto
Gdańsk
Dziś opowiem o kremie kojąco-zmiękczającym Emotopic dla dzieci.Miałam przyjemność testować ten krem z potralu BabyBoom. Stosuje go u moich synków już od jakiegoś czasu. Bardzo dobrze sprawdza się przy suchej i problematycznej skórze. Doskonale nawilża i naprawia podrażnioną skórę. Podoba mi się, że w składzie ma naturalne olejki pielęgnujące. Jestem zachwycona rezultatami, a moje dzieci szczęśliwe. Łatwa aplikacja, kosmetyk bezzapachowy, konsystencja przyjemna nie tłusta. Polecam.#babyboom_pl #emotopic, #od1dnia , #emolienty, #testowanie #azs #pielegnacjaskory #pielegnacjaskorydziecka #atopowezapalenieskory
 
reklama
Ja również miałam okazję testować Emotopic Krem u mojego 13 miesięcznego synka i zdecydowanie spełnił nasze oczekiwania. Mój synek boryka się z problemami skórnymi od pierwszych dni życia. Co pewien czas pojawiają się zaczerwienienia na czole i policzkach oraz swędzenie. Konieczne jest nawilżanie skóry i stosowanie kremów lub maści łagodzących stan zapalny. Emotopic Krem przyniósł oczekiwany efekt. Dobrze nawilża skórę, zmniejsza zaczerwienienia. Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Na pewno nadal będziemy go stosować. Bardzo ważna jest tutaj systematyczność. Dziękujemy za możliwość wypróbowania kremu. Polecamy innym rodzicom, których dzieci borykają się z problemami skórnymi!#babyboom_pl #emotopic, #od1dnia , #emolienty, #testowanie #azs #pielegnacjaskory #pielegnacjaskorydziecka #atopowezapalenieskory
 
Muszę przyznać, że nie jest to pierwszy kontakt z marką Emotopic, używamy już od conajmniej roku produktów z tej serii, dlatego zgłosiłam się do testowania kremu kojąco-zmiękczającego Emotopic bo tego kremu nie znałam. Ja sama również nim się smaruje, nie tylko dzieci, pomaga i koi zaczerwienioną i suchą skórę, jest bardzo wydajny, szybko się wchłania. Zdecydowanie produkty z tej serii jak i krem kojąco-zmiękczający Emotopic zostaną z nami. Polecam :)

#babyboom_pl
#emotopic
#od1dnia
#emolienty
#testowanie
#azs
#pielegnacjaskory
#pielegnacjaskorydziecka #atopowezapalenieskory
 
Do góry