reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Krew w ulaniu!!?

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Ewellka, 11 Listopad 2007.

 1. Ewellka

  Ewellka Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Majeczka jest od wtorku(6.11.2007) z nami. Poród był ciężki(cc-po całkowitym rozwarciu) a Córcia ważyła 4kg. Wszystko było pięknie do wczoraj. Majeczka dużo jadła brzuszek stał się bardzo twardy i strasznie płakała. masaż brzuszka i kupka pomógł ale w tym samym czasie ulała jej się krewka z ust. Dzidzia po wzięciu na rączki uspokoiła się.
  Niestety po krótkiej chwili objaw się powtórzył. Ewelinka(moja Żonka) jest jeszcze z Córcią w szpitalu. Lekarze zrobili badania krwi moczu i kału (bez zmian i bez krwi w odchodzach) podali antybiotyk. Twierdzą że być może jeszcze oczyszcza się po porodzie bo odpluła jakiś malutki skrzep. Córcia noc przespała spokojnie, normalnie je, nie płacze lekarze mówią aby ją obserwować.
  Czy Miałyście lub Słyszałyście o podobnych przypadkach?
  Lekarze twierdzą również że wielce prawdopodobne jest ,że krew była w mleku(Żona karmi piersią i ma naruszone brodawki).
  Pilnie proszę o radę zatroskany Tata.
   
 2. titlan

  titlan Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wprawdzie nie przeżyłam osobiście, ale leżałam w szpitalu obok pani, której dziecko pogryzło dziąsełkami brodawki i też "pluło" krwią, więc może i w Waszym przypadku tak było. Położna mówiła, że to się zdarza, należy tylko dbać o piersi, bo później mogą być problemy z karmieniem.
  Mam nadzieję, że z Majeczką już wszystko w porządku :-) i niedługo wrócicie zdrowi do domu
  Pozdrowienia :-)
   
 3. reklama
 4. Ewellka

  Ewellka Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeśli sytuacja z ulaniem nie powtórzy się(w ciągu dnia się nie powtórzyła) to jutro rano zabieram moje Panie do domciu(nareszcie),choć nie ukrywam że jesteśmy pełni obaw i leżącej na nas odpowiedzialności.
   
 5. titlan

  titlan Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  No to sądzę, że już jesteście w domu :-)
  Serdecznie pozdrawiam
   

Poleć forum