reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

mój pieknie krzyczy nieeeeeeeee, łeeeeeeee, robi tzw sapawke jak się wkurza. Mi bardzo podoba siew "miał" a pieknie chwyta za stanik w czasie karmienia i za włosy jak go nosze, teraz leżyt bna kanapie i bawi sie piłką ciekawe jak długo
 
reklama
Każde z dzieci rozwija się w różnym tempie - ale fajnie jest tak poobserwować malca i z tygodnia na tydzień napewno tych umiejętności będzie więcej.
 
U mnie też już coraz to nowsze minki, gardłowe dźwięki i uśmiech częściej gości na twarzy synka.
U nas podobnie :-D
P1030776.jpg
 
Wczoraj Rafalek pierwszy raz tak naprawde zauwazyl swoja karuzele:-Da to za sprawa Igi ktora chciala go zabawic w czasie przewijania zeby nie plakal no i zobaczyl te maskotki i bardzo im sie przygladal:tak:a juz myslalam ze tylko Wasze dzieci wodza za czyms wzrokiem bo moj do tej pory jak kret....
widze ze u Was dzieci przewracaja sie z brzuszka na plecki itp a u mnie nic:-(nawet nie probuje.hmmm to normalne?
ale za to jak go przedwczoraj przewijalam wzielam go za stopki zeby pampersa podlozyc pod pupe a on mi sie odbil doslownie od rak i ledwo go zlapalam a spadl by mi z przewijaka:szok::no:teraz juz tak mi nie wywinie bo za przeijakiem sciana i najwyzej sie w glowke uderzy...
 
reklama
Blondii jasne ze normalne Kazde dziecko rozwija sie indywidualnie i nie masz co sie przejmowac:tak: Moj sie przewraca na plecki jak ma podciagniete raczki pod siebie a jak lezy jak zaba to nawet niedrgnie:-p I drze sie niemiłosiernie jak lezy na brzuszku wiec lezy chwileczke:baffled:
 
Do góry