reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Krostki u dziecka

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2022
Postów
7
Cześć dziewczyny .....🙂
Powiecie mi co to moga być za krostki wczoraj było ich parę dziś kolejne na nodze , na plecach również pojawiły się parę . Dziecko ma 2 lata ?
 

Załączniki

  • IMG_20230321_135343.jpg
    IMG_20230321_135343.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 240
reklama
Dobrze, żeby zobaczył lekarz i tak jak pisze @jasni trochę wygląda na ugryzienie pluskwy. I to co ważne, ślady ugryzień nie muszą być widoczne u wszystkich, tylko u osób, które mają na nie reakcję alergiczną. Miałam taką sytuację parę lat temu. Myślałam, że się wścieknę i moja córka też. Mąż i syn bez śladów. Natychmiast wezwałam ekipę, która wybiła ten syf, tylko powiedzieli, że miałam szczęście, bo właściwie znaleźli tylko 1 osobnika.

Przypuszczam, że to pluskwy, bo one gryzą w linii lub trójkącie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry