reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Krótka faza lutealna.

Pati1919

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2019
Postów
15
Rozwiązania
0
Witam wszystkich. Jestem mamą 2 chlopcow ,teraz z mężem staramy się o 3 dziecko już 8 cykl. Od 3 msc robię testy owulacyjne od końca okresu do samej owulacji i wychodzi test pozytywny dopiero w 18-19 DC. Teraz drugi cykl będę brać duphaston ,ponieważ zaraz po owulacji max 10 dni mam okres. Czyli mam krótka fazę wychodzi. Miała któraś może z was tak ? O której godzinie robiliście testy ? Ja robię o 16 gdzie od 14 nic nie pije ani nie siusiam,żeby wynik był bardziej wiarygodny. Robię testy o czułości 10 ml z allegro .
 
reklama
Do góry