reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótka kość ramienna

Kasija01

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2019
Postów
97
Jestem w 28+3 tc, dzisiaj na usg wyszło, że dzidzia ma za krótką kość ramienną - 4,17 cm, co odpowiada 25+1 tc. Nóżki są w w porządku, oceniono je na 28+1 tc. Lekarz mówi, że ręce albo nadrobią długość pod koniec ciąży albo taka po prostu jest uroda naszej dzidzi. Czy któraś z mam miała podobny problem?
 
reklama
Rozwiązanie
Mojej znajomej lekarz powiedzial że dziecko będzie mieć krótkie nogi też według jakiegoś tam pomiaru, a była to bzdura kompletna, dziecko normalne, zdrowe, wymiary w normie :)
Jestem w 28+3 tc, dzisiaj na usg wyszło, że dzidzia ma za krótką kość ramienną - 4,17 cm, co odpowiada 25+1 tc. Nóżki są w w porządku, oceniono je na 28+1 tc. Lekarz mówi, że ręce albo nadrobią długość pod koniec ciąży albo taka po prostu jest uroda naszej dzidzi. Czy któraś z mam miała podobny problem?
Kochana poczekaj do nastepnej wizyty
Jezeli to sie potwierdzi zasiegnij porady ..zdarza sie ze dzidzia sie troszke inaczej ulozy i juz pomiar inny❤
 
Do góry