reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krótka szyjka macicy

To już sobie pochodziłam, mój syn dał o sobie znać i od dziś znowu leże plackiem i nic mnie nie interesuje i chyba tak już zostane. Głupia pojechałam z mężem we wtorek na zakupy i już pod koniec to nogi ściskałam, bo czułam
Olka w kroczu, wczoraj jeszcze jak ostatnia kretynka powiesiłam dwa prania i odkurzyłam a dziś ledwo wstałam. Chrzanie to wstawanie, będe leżeć. Ciekawe na jak długo mi tego zapału starczy. Zaczynam si bać tego wtorkowego usg. A święta przeleże i nie dam się namóić na żadne posiadówki rodzinne a niech sie teście obrażają, mam ich w "poszanowaniu".

Pozdrawiam.
 
reklama
Gosia, leż i nie przejmuj się teściami. Ja czasem też już nie mogę i wydaje mi się, że jak nie wstanę to zwariuję, ale musimy wytrzymać. Jeszcze trochę, dla naszych maluszków.Pozdrawiam.
 
Dziewczyny Wesołych Świąt, smacznego jajka i zajączka z prezentami. To leżenie ma swoje dobre strony. Ściskam Was mocno i poklepcie też swoje maluszki.
 
[b]Kolorowych pisanek niech przyniesie baranek, smacznych jajek w koszyku, radości bez liku, wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego. Z okazji świąt życzę Wam Kobitki i Waszym Rodzinom wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia, pieniążków no i abyśmy niedługo wszystkie były szczęśliwymi mamami zdrowych brzdąców.
Gabryśka. A do życzeń dołącz się mój mężuś i ten rozrabiaka w brzuchu. [/b]
 
kaha_77
Norma szyjki jest do 3 cm puzniej trzeba juz na siebie uwarzac wiem to ze swojego doswiadczenia i przy dlugosci 27 mm szyjki musialam lerzec przez 3 miesiace ciazy zeby dziecko nie uciskalo jej swoim ciezarem co powoduje jej aktywne dzialanie mimo lerzenia nie donosilam do konca bo sie otworzyla i odeszly mi wody w 37 tc, w tej ciazy mam taki sam problem i znowu lerzenie ale tym razem maly zrobil psikusa i nie obrucil sie do wlasciwej pozycji wiec 29 bedziemy ustalac termi na cc bo zaduze ryzyko jest przedwczesnego porodu a posladkowo nie dam rady urodzic. A i jeszcze jedno jezeli 2 cm to norma to czemu pracujace dostaja L-4 i maja sie oszczedzac ??

Gabi
Dzieki wielgachne za zyczenia Wielkanocne ja rowniez sie dolaczam do nich ;)))

Moja szyjka skraca sie na dal wiec wykwituje w lozku i zaczynam juz wrastac do materaca ale pocieszajace jest to ze juz blizej konca jak dalej :D
Pozdrwaiam Was wszystkie serdecznie
 
Hej, Szemeta dobrze, że sie odezwałaś, bo już sie o ciebie martwiłyśmy. Napisz co jakis czas, co u ciebie. Szkoda, że będziesz miała cc, ale jak trzeba, to trzeba. Tobie zostało duzo mniej, bo u mnie to dopiero 32 tydzień. Ja niestety też święta w wyrku. Miłego leżakowania i mało odleżyn życzę. Pozdrawiam wszystkie krótki szyjki. ;)Pa.
 
Witaj Szemeta już się martwiłam, że urodziłaś gdzieś w międzyczasie.
Ja leże nadal chociaż wczoraj troche wstałam do stołu, a w sobotę piekłam z córką ciastka (2h na nogach) ale czego się nie robi dla dziecka, tym razem dla starszego, ona też musi sie czuć kochana i potrzebna.
Niestety te zeszło tygodniwe zakupy czuje nadal w kroku i coś wcale mi sie nie poprawia, a jeszcze to wczorajsze siedzenie przy stole mnie dobiło i słabo mi się robiło i bolało jak diabli. Jutr usg i cos mi tak jakoś się wydaje, że dobrze nie jest ale mam nadzieje że zostawią mnie w domu. Mąż ma jutro wolne i chciałam troche urzędowych spraw pozałatwiać, bo za tydzień może być troche późno.
Ale może będzie dobrze u mnie to dopiero 31 tygodni to mam jeszcze troche czasu.
Dziewczyna która ze mną leżała w szpitalu kończy już 36 tydzień i dzis odstawia lekarstwa podtrzymujące wię za dwa dni będzie nowy Facet na świecie.

Trzymajcie się dziewczyny wiosennie.

Co do rad tej położnej to chyba wolałabym się do niej raczej nie dostać. Ja z szyjką 35mm wylądowałam w szpitalu wiec coś jest nie tak w tych jej doradach.

Małgosia
:laugh:
 
Hej Dziewczyny
jeszcze jestem 2 w 1 do kona kwietnia ;) czuje sie nawet w miare tylko boje sie chodzic i wstawac bo zaraz cosik mi jest ostatnio mialam gosci wiec trzeba bylo obiadek gotowac i sie doigralam pol nocy brzuszek mnie bolal i powiedzialam ze nigdy wiecej niech ida do baru na frytki :p na swieta tez nic specjalnego nie robilam skromnie bylo ale dla dobra dzidziusia.
Obiecuje zagladac czesciej do was i dziekuje slicznie za troske co do tej poloznej to sie tak zastanawiam czy ona napewno jest polozna moze trafila nie na ta sale co trzeba i zamiast myc podlogi wcielila sie w nowa role ;D dobrze ze ja nie trafiam na takie dziwne kobitki.
Jutro o 16 ide do gina wiec ciekawa jestem jak tam moja zyrafka sie miewa choc podejzewam ze nie najlepiej bo ostatnio mialam ciagle popolewania dola brzucha jak na miesiaczke i straszne uczucie jagby mialo cos ze mnie zaraz wypasc, brzuszek czesto mi twardnieje i moze byc to oznaka powolnych przykurczy macicy co nie wrozy niczego dobrego ale staram sie Emilkowi wytlumaczyc zeby jeszcze sobie posiedzial w swoim M1 bo tu jeszcze nieladnie i szaro, ciekawe czy mamui poslucha ;)

gosiaborkowska
Moze znajomej dzidzius sie rozmysli i jeszcze poczeka troszenke mam nadzieje zaraz wysle mu fluidki z zakazem wychodzenia na swiat conajmniej do 38 tc to tylko 2 tygodnie tak bedzie dla niego najlepiej.
A wiesz mialam pytac ile ma twoja corunia i jak reaguje na brzusio cieszy sie ?? Ucmokaj ja odemnie slodziutko

Gabi
Pocieszajace jest chyba to ze juz blizej niz dalej no i nasze lerzenie wypoczniemy za wszystkie czasy i sie porzadnie wyspimy na najbliszy rok ;) gosiaborkowska wie o czym mowie ;D puki co zaciskajmy szyjki kolana i wszystko co sie tylko da
 
reklama
Hej dziewczyny
Bylam na katroli i niestety macica od gornej czesci zaczyna sie otwierac ma 18 mm Emilek dalej w tej samej pozycji i wedlug obliczen USG jest o dwa tygodnie zamaly czyli od ostatniego badania nie urusl ani ciup ciup jutro ide do szpitala na szczegolowe badania czyli beda sprawdzac ile moje malenstwo ma naprawde (usg gina moze byc niedokladne) czy pepowina podaje odpowiednia ilosc pozywienia malenstwu i KTG a na samym kocu bede robila termin na cc chumorek awiec mam nienajlepszy i chyba spac dzis raczej nie bede polowek pociesza mnie mowiac ze tym razem synek bedzie drobny jak mama zobaczymy czy mial racje :idea:

 
Do góry