reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krupka

reklama
Do zobaczenia kiedyś, czy w innym opakowaniu, czy po drugiej stronie lustra, nie ważne, mam nadzieję, że na siebie wpadniemy. Dziękuję za kubek, mój najukochańszy, dający mi pozytywnego kopa gdy jest źle, przepraszam, że nie zdążyłam Ci o tym powiedzieć. Będę tęsknić.
 
To nie może być prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzę. Nie chcę wierzyć.
Marta błagam odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Krupko dlaczego odeszłaś! To niesprawiedliwe! Tak młodzi ludzie nie powinni umierać! Nie mogę się z tym pogodzić, że ciebie już nie ma! Tak będzie brakowało ciebie, twojego poczucia humoru i sprowadzania na ziemię.
Ale Dzień Matki urządziłaś swoim synkom. Oni cię tak bardzo potrzebują! Czuwaj nad swoimi synkami!
 
Zaprosiłaś mnie do sieie do Ostrowa a teraz co? nie poczekałaś- bardzo niełądnie! a miałyśmy się przejechać autem i porównać która jest lepszym kierowcą, no i samochód miałam Ci umyć! co teraz? mam Twoją książkę- daj adres chociaż to Ci ją oddam, bo już przeczytałam.
 
reklama
Krupko byłaś pierwszą i chyba jedyną dotąd osobą, którą darzyłam takim szacunkiem za szczerość nie znając Cię osobiście. Rugano Cię nie raz za wypowiedzi, a Ty broniłaś swojej prawdy i pokazywałaś inny punkt widzenia. Nie mydliłaś oczu, nie przytakiwałaś głupocie,a przy tym miałaś serce anioła. Do dziś pamiętam jak organizowałaś do mnie transport po rzeczy na aukcje charytatywne... Oddałaś siebie światu, niech teraz świat zaopiekuje się Twoimi synkami, a Ty z góry czuwaj...
 
Do góry