reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie 6 tydzień

Dołączył(a)
21 Maj 2020
Postów
5
Cześć, zaczęło się dwa dni temu na wieczór parę kropli jasnoczerwonej krwi, w nocy ból brzucha jak na okres. Na następny dzień krwi już więcej przy podcieraniu się w toalecie. Byłam na sorze wczoraj, serce bije (6 tydzień). Dostałam progesteron. Dzisiaj brzuch dalej boli i krew też jest nie jakieś super duże ilości ale jest.
Czy któraś z was tak miała i donosiła ciążę ?
 
reklama
Cześć, zaczęło się dwa dni temu na wieczór parę kropli jasnoczerwonej krwi, w nocy ból brzucha jak na okres. Na następny dzień krwi już więcej przy podcieraniu się w toalecie. Byłam na sorze wczoraj, serce bije (6 tydzień). Dostałam progesteron. Dzisiaj brzuch dalej boli i krew też jest nie jakieś super duże ilości ale jest.
Czy któraś z was tak miała i donosiła ciążę ?
Ja krwawilam do 16 TC też byłam na progesteronie, ale za każdym razem szłam do szpitala . Np krwawienie zaczęło się i trwało 2,3 dni byłam u lekarza lub w szpitalu później było kilka dni spokoju i znów i też dla spokojnego sumienia szłam na wizytę. Przy krwawieniu lepiej 100 razy iść bez sensu niż o jeden raz za późno 😌 dodam , że w pierwszej ciąży nic nie plamilam , w drugiej jak już wspomniałam do 16 TC , ale nie była to ciąża zagrożona po prostu taka była jej uroda mam zdrową córkę urodzona w terminie. Ufać sobie i lekarzom ✊✊✊ powiedzenia
 
Ja krwawilam do 16 TC też byłam na progesteronie, ale za każdym razem szłam do szpitala . Np krwawienie zaczęło się i trwało 2,3 dni byłam u lekarza lub w szpitalu później było kilka dni spokoju i znów i też dla spokojnego sumienia szłam na wizytę. Przy krwawieniu lepiej 100 razy iść bez sensu niż o jeden raz za późno 😌 dodam , że w pierwszej ciąży nic nie plamilam , w drugiej jak już wspomniałam do 16 TC , ale nie była to ciąża zagrożona po prostu taka była jej uroda mam zdrową córkę urodzona w terminie. Ufać sobie i lekarzom ✊✊✊ powiedzenia
Jeszcz spytam. A bolał cię przy tym brzuch jak na okres ? Dzięki ♥️
 
Jeszcz spytam. A bolał cię przy tym brzuch jak na okres ? Dzięki ♥️
Tak pierwsze 3 miesiące pobolewalo mnie podbrzusze, czasami całe czasami rwało tylko w jednym miejscu.
Ogolenie to całą ciążę takie pobolewania są normalne jeżeli lekarz nie widzi żadnych anomali.
Ale najważniejsza jest kontrola szczególnie kiedy jest to pierwsza ciąża , przy następnych już się rozpoznaje czy coś jest niepokojące czy nie 😌
 
Każda historia jest inne. U mnie ból brzucha i krwawienie było oznaką poronienia. Nie oznacza, że u Ciebie też tak się skończy. Bierzesz progesteron więc na chwilę obecną nie jesteś w stanie już nic zrobić poza odpoczywaniem.
 
Do góry