reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie implantacyjne

jekate1996

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
32
Hej , mam pytanie do Pań które miały krwawienie implantacyjne trwające 2/3 dni , przypominające miesiączkę, kolorem , długością oraz obfitością a zaszy w ciążę. Jest taka możliwość?
 
reklama
Ja tak miałam test pozytywny słaby ale był plamienie implatancyjne a okazało się puste jajo plodowe także polecam hcg
 
A ja nie bardzo rozumiem pytania - bo skoro było krwawienie implantacyjne, tzn. że ciąża jest.
Jak można zajść w nią kolejny raz? 😂
 
Hej kobiety. Nurtuje mnie jedna rzecz. Do okresu zostały mi 4 dni. W zeszłym tygodniu dostałam delikatnnego krwawienia. Trwało dosłownie chwilę,potem przez godzinę było to tylko brudzenie. I na tym koniec. Wczoraj i dziś pojawia się śluz mleczny z domieszką jakby to powiedzieć różowego ? W sensie na bieliźnie jest mleczny,podczas siusiania na papierze widać delikatnie różowe. Zawsze już tydzień przed @ zaczynały boleć mnie piersi,plecy,byłam rozdrażniona,a tu nic nie zwiastuje okresu. Dodam,że staramy się o dzidziusia. Robiłam dziś rano test i wyszedł negatywny. Wiem,że może takie plamienie może oznaczać ,że za chwilę przyjdzie @ ale jak myślicie mimo negatywnego testu mamy jeszcze szansę na bejbika ?
 
Hej kobiety. Nurtuje mnie jedna rzecz. Do okresu zostały mi 4 dni. W zeszłym tygodniu dostałam delikatnnego krwawienia. Trwało dosłownie chwilę,potem przez godzinę było to tylko brudzenie. I na tym koniec. Wczoraj i dziś pojawia się śluz mleczny z domieszką jakby to powiedzieć różowego ? W sensie na bieliźnie jest mleczny,podczas siusiania na papierze widać delikatnie różowe. Zawsze już tydzień przed @ zaczynały boleć mnie piersi,plecy,byłam rozdrażniona,a tu nic nie zwiastuje okresu. Dodam,że staramy się o dzidziusia. Robiłam dziś rano test i wyszedł negatywny. Wiem,że może takie plamienie może oznaczać ,że za chwilę przyjdzie @ ale jak myślicie mimo negatywnego testu mamy jeszcze szansę na bejbika ?
Zrób test w dzień @ lub idź wtedy na betę.

Szansa jest zawsze, aż nie Dostaniesz okresu :)
 
reklama
W sumie śledziłam tutaj wszystkie wątki w tym temacie. U mnie plamienie zaczęło się w 20dc, dzień przerwy i potem kolejne 4 dni (myślałam że to może szybszy @). A dzisiaj z rana pozytyw (29 dc, a cykl waha mi si 26-35dni). Trzymam kciuki! <3
 
Do góry