reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie krwiak w ciąży , 11 tydzien

reklama
Miałam podobnie, brudzenie trwało do ok 16tyg. Też mnie to okrutnie stresowalo, bywało, że byłam u lekarza co tydzień, żeby nie zwariować. Też marcowe dziecko😘 z tym, że już nastolatek w tej chwili 😄
 
Ja znowu mam stresy. W morfologii wyszły mi infekcje i lekarz przepisał mi globulki Pimafucin. Wczoraj zaaplikowałam, a dziś rano wyleciało ze mnie tak dużo śluzu brązowego, potem był pomarańczowy, teraz żółty. Tak lekko podbarwiony krwią. A od poprzedniej środy nie miałam już żadnych plamień 🥺 napisałam do lekarza, ale jeszcze mi nie odpisał. Nie wiem czy powinnam od razu jechać. W głowie mam tylko to, że mówił mi o niskiej kosmówce i boje się, że to plamienie przez to i że to już będzie koniec 😭
 
Spokojnie, może to wszystko się oczyszcza, gdyby coś było groźnego myśle ze byłaby krew tak jak
Lekarza mówią żywo czerwona… lez teraz dużo i czekaj na odpowiedz lekarza , nic jnnego nie zrobisz 😑 Trzymam mocno kciuki żeby było wszystko jak najlepiej. Który to tydz?
 
Na razie mój lekarz nie odpisał. Mam teraz takie jasnobrązowe plamienia, które widzę na papierze. Nie wiem... Może faktycznie jeszcze oczyszcza mi się ten stary krwiak, którego wciąż mam.
 
reklama
Lekarz do mnie zadzwonił, powiedział, że to nadal może być z krwiaka i mam się uspokoić i leżeć. No i jeśli plamienie wieczorem też będzie występowało- mam nie aplikować globulki.
 
Do góry