reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po CC

Aleksandra2296

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
78
Hej. Jestem po cc już 5 tydzień, od jakiś 3/4 dni już nie krwawie, czy to normlane? Czy powinno przez cały połóg te 6 tygodni się krwawić? I kiedy zaczęłyście smarować czymś bliznę? Położna mi mówiła żeby przez połóg psikac tylko ją octaniseptem a potem?
 
reklama
Hej. Jestem po cc już 5 tydzień, od jakiś 3/4 dni już nie krwawie, czy to normlane? Czy powinno przez cały połóg te 6 tygodni się krwawić? I kiedy zaczęłyście smarować czymś bliznę? Położna mi mówiła żeby przez połóg psikac tylko ją octaniseptem a potem?
Jedne krwawią dłużej inne krócej. Ja nie pamietam jak długo krwawiłam ale nie cały połóg. Na wizycie popologowej dowiedz się czy wszystko ładnie się oczyściło. Ja byłam szybko bo chyba z 4 tyg po cc. Blizny nie smarowałam niczym i jest prawie nie widoczna.
 
Hej. Jestem po cc już 5 tydzień, od jakiś 3/4 dni już nie krwawie, czy to normlane? Czy powinno przez cały połóg te 6 tygodni się krwawić? I kiedy zaczęłyście smarować czymś bliznę? Położna mi mówiła żeby przez połóg psikac tylko ją octaniseptem a potem?
Krwawienie to kwestia indywidualna. Ja przestałam 2tyg po CC. Przestraszyłam się bo myślałam, że się coś zatkało, ale byłam na kontroli i wszystko było ok. Później zdarzyło mi się czasem jeszcze plamić do 5tyg po. Wczoraj po 7tyg od cc dostałam okres 🥴 gdzieś 3tyg po CC zaczęłam naklejać plastry sutricon i blizna blednie. Wcześniej nie psikałam jej niczym, myłam samą wodą.
 
Do góry