)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Krwawienie w ciąży skrzep

Krwawienie w ciąży skrzep

• Pomoc

Głosów: 0 0,0%
  • Ciąża

Głosów: 0 0,0%

• Wszystkich głosujących
    0

myszka930

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Błagam o pomoc. Plamienia i dziwny skrzep.Jestem w 6 tygodniu ciąży. Dzsiaj byłam u ginekologa, zobaczył pęcherzyk, zarodek i bijące serduszko. Od wczoraj krwawie i boli mnie brzuch na dole, ból jakbym nie mogła się wypróżnić. Kazała mi leżeć. Dostałam duphaston 4x dziennie. Przed chwilą wyleciał mi bardzo ciemny, twardy skrzep. Nie wiem co to znaczy. Błagam o pomoc. W internecie tyle się naczytałam złych rzeczy, że jestem przerażona.

reklama

Malaja

Fanka BB :)
Rozwiązania
18
Generalnie takie objawy w ciąży są bardzo niepokojące i mimo dzisiejszej pozytywnej wizyty u lekarza ja bym się wybrała od razu na Izbę Przyjęć.
Teraz tylko lekarz może ocenić czy doszło do poronienia.

NaNa8

Rozwiązania
3
Nawet po rękach dostałam na wizycie jak się za brzuch zlapalam. A już mi się wtedy stawiał.
Trzymam kciuki by było ok. Polezysz i Cie wypuszczą, będzie dobrze.

super_mysz17

Miasto
Namysłów
Rozwiązania
0
no możliwe, jak tylko piszę co słyszałam :) myślę, że skoro lekarz położył cię w szpitalu aby uratować twoją ciążę to znaczy że jest na to bardzo duża szansa, bądź dobrej myśli, na pewno wam się uda :*

super_mysz17

Miasto
Namysłów
Rozwiązania
0
Lekarze nie zawsze puszczają serduszko jak widzą, że bije. A poza tym jakby nie biło to nie ratowaliby bo nie było by już co ratować jeśli serce by nie pracowało

NaNa8

Rozwiązania
3
Juz dawno powinnaś być na IP, a nie szukać na forum. Idź, bierz taksówkę cokolwiek i się nie zastanawiaj! Trzymam kciuki by było ok.

Madzien1234

Rozwiązania
0
W ciąży mogą występować plamienia itp. Ale to i tak trzeba konsultować . Jaki kolwiek skrzep to bardzo poważna sprawa trzeba odrazu na izbę przyjęć jechać . W czasie ciąży nic się już u kobiet nie złuszcza tak jak podczas okresu . Wiec żadne ,, tkanki ,, nie powinny się pojawić. To dobrze nie wróży

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry