reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie z nadżerki

nasturcjja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2022
Postów
432
Hej, czy jest tu ktoś kto miał bądź ma nadzerke macicy? Chciałabym spytać się czy krwawienie z nadżerki to coś niebezpiecznego. Do ginekologa mam w poniedziałek, ale dzisiaj rano zauważyłam śladowe ilości krwi zmieszanej ze śluzem, plamienie implantacyjne wykluczam- nie współżyłam od listopada. Do okresu zostało mi coś około 9 dni? Wiec wątpię ze to okres przyszedł tak wcześnie. Zdarzały mi się niewielkie krwawienia z pochwy zanim dowiedziałam się ze mam nadzerke, ale teraz delikatnie panikuje, bo boli mnie przy tym cholernie jajnik i jak się podcieram to widzę nadal tą delikatna ilość krwi, dosłownie milimetry, ale boje się ze może coś się dzieje niedobrego?
 
reklama
To równie dobrze może być zupełnie niegroźne krwawienie okoloowulacyjne.
Umow się po prostu do ginekologa.
Z nadżerka w razie czego też można sobie poradzić. Są różne metody od wypalania po wymrazanie.
 
To równie dobrze może być zupełnie niegroźne krwawienie okoloowulacyjne.
Umow się po prostu do ginekologa.
Z nadżerka w razie czego też można sobie poradzić. Są różne metody od wypalania po wymrazanie.
Owulacje już na pewno miałam bo dziś 23 dzień cyklu. Można mieć krwawienie po owulacji? Słyszałam tylko o krwawieniu podczas lub przed
 
Hej, czy jest tu ktoś kto miał bądź ma nadzerke macicy? Chciałabym spytać się czy krwawienie z nadżerki to coś niebezpiecznego. Do ginekologa mam w poniedziałek, ale dzisiaj rano zauważyłam śladowe ilości krwi zmieszanej ze śluzem, plamienie implantacyjne wykluczam- nie współżyłam od listopada. Do okresu zostało mi coś około 9 dni? Wiec wątpię ze to okres przyszedł tak wcześnie. Zdarzały mi się niewielkie krwawienia z pochwy zanim dowiedziałam się ze mam nadzerke, ale teraz delikatnie panikuje, bo boli mnie przy tym cholernie jajnik i jak się podcieram to widzę nadal tą delikatna ilość krwi, dosłownie milimetry, ale boje się ze może coś się dzieje niedobrego?
Miałam taką sytuację pare lat temu. Pojechałam do ginekologa ,bo miałam krwawienie tylko na papierze. Po usg wyszło że to nadżerka. Krwawiłam przez 9dni i powiedziałam o tym lekarzowi a on stwierdził że nie widział krwawienia [emoji2372] Po dwóch tygodniach poszłam do innego lekarza to nadżerki nie było widać. Na cyto wszystko było okej
 
To równie dobrze może być zupełnie niegroźne krwawienie okoloowulacyjne.
Umow się po prostu do ginekologa.
Z nadżerka w razie czego też można sobie poradzić. Są różne metody od wypalania po wymrazanie.
Teraz się chyba tego nie stosuje.
Ja miałam małą nadżerkę. Nie sprawiała mi problemu, póki bylam na antykoncepcji (NuvaRing). Po odstawieniu potrafiła obficie krwawić po stosunku. Raz nawet na Cito umawiałam się do ginekologa, bo myślałam, że się uszkodziłam. Po tej akcji zapytałam gina, czy serio nic się nie da zrobić, bo głupio, że po normalnym seksie krwawię jak zażynana świnia. Odpowiedział, że albo wracamy do antykoncepcji, albo zachodzę w ciążę. Teraz jestem w ciąży (bynajmniej, nie jako leczenie nadżerki ;)) i faktycznie jest spokoj. Raz krwawilam w 14tc - bez powodu i okazało się, że to z nadżerki właśnie, ale to była jednorazowa akcja i od tego czasu nic się z nią nie dzieje.
 
reklama
Owulacje już na pewno miałam bo dziś 23 dzień cyklu. Można mieć krwawienie po owulacji? Słyszałam tylko o krwawieniu podczas lub przed
Miałam taką sytuację pare lat temu. Pojechałam do ginekologa ,bo miałam krwawienie tylko na papierze. Po usg wyszło że to nadżerka. Krwawiłam przez 9dni i powiedziałam o tym lekarzowi a on stwierdził że nie widział krwawienia [emoji2372] Po dwóch tygodniach poszłam do innego lekarza to nadżerki nie było widać. Na cyto wszystko było okej
Dzisiaj krwawię brązowo - czarna krwią, naprawdę zaczynam się niepokoić, to tez może być od nadżerki?
 
reklama
Do góry