reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w 7 tygodniu

MariaSR

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Luty 2021
Postów
2 066
Hej, byłam wczoraj na wizycie 7+1 okazało się że mam krwiaka 25x9. Dostałam Duphaston 3x1. Mówiła tylko że mam unikać biegania, skakania, jazdy na rowerze itp. Pytała jaki mam charakter pracy czy nie chcę zwolnienia. Zaczynam się denerwować, bo w pracy niby siedzę przy biurku ale często też wstaje schylam się, biorę (nie ciężkie, ok 2kg) rzeczy. Mam nadzieję że taka "aktywność" mi nie zaszkodzi. Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami jeśli miałyście krwiaka?
Wczoraj wieczorem zaczęłam brać Duphaston i dzisiaj drugi rano i zaczynam czuć skurcze lekkie po lewej stronie. Nie wiem czy to przez to czy po prostu to macica się powiększa.
Zdjęcie krwiaka, zarodek jest dalej na lewo, nie widać go na zdjęciu.
IMG_20210709_083811.jpg
 
reklama
Ja miałam krwiaki w ciąży, chyba 3 razy. Ze względu na to, że moje krwiaki powodowały krwawienie, to ja musiałam leżeć w łóżku, od około 8 tc do 16 tc.

Jeśli nie masz krwawień to spokojnie, unikaj tego co powiedział lekarz i w ogóle dbaj o siebie :)
 
Ja mam krwiaka ale on mi pękł kilka dni temu, okropny ból i okropne krwawienie... Nikomu nie życzę bo myślałam, że to już koniec 🥺😟😭 a nie robiłam niż szczególnego tylko byłam w aptece. Oszczędzaj się... Duphaston nie jest na krwiaka to progesteron w niczym nie działa na tego krwiaka 😊
 
Ja mam krwiaka ale on mi pękł kilka dni temu, okropny ból i okropne krwawienie... Nikomu nie życzę bo myślałam, że to już koniec 🥺😟😭 a nie robiłam niż szczególnego tylko byłam w aptece. Oszczędzaj się... Duphaston nie jest na krwiaka to progesteron w niczym nie działa na tego krwiaka 😊
Dokładnie, u mnie było to samo. Też krwawienie i myślałam, że to już koniec. Pędząc do szpitala żegnałam się z Malenstwem, bo płynęła żywa czerwona krew, a to "tylko krwiak"...
 
Dokładnie, u mnie było to samo. Też krwawienie i myślałam, że to już koniec. Pędząc do szpitala żegnałam się z Malenstwem, bo płynęła żywa czerwona krew, a to "tylko krwiak"...
Ja mam krwiaka ale on mi pękł kilka dni temu, okropny ból i okropne krwawienie... Nikomu nie życzę bo myślałam, że to już koniec 🥺😟😭 a nie robiłam niż szczególnego tylko byłam w aptece. Oszczędzaj się... Duphaston nie jest na krwiaka to progesteron w niczym nie działa na tego krwiaka 😊

Jejku... Już wolę żeby się wchłonął 😞 miałyście jakieś skurcze czy jak?
To po co w sumie jest dawany ten progesteron w tej sytuacji?
Mam nadzieję, że jakoś w pracy dam radę... Nie ma tam nic ciężkiego, ale mam nadzieję że w trakcie też mnie nic nie zaskoczy. 😞
 
Jejku... Już wolę żeby się wchłonął 😞 miałyście jakieś skurcze czy jak?
To po co w sumie jest dawany ten progesteron w tej sytuacji?
Mam nadzieję, że jakoś w pracy dam radę... Nie ma tam nic ciężkiego, ale mam nadzieję że w trakcie też mnie nic nie zaskoczy. 😞
Nie, żadnych skurczy, nic mnie nie bolało. Po prostu nagle pyk i się lało...
 
Do góry