reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak

marikaa77

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2020
Postów
106
Cześć dziewczyny. W zeszłym tygodniu zauważyłam lekkie plamienie brązowo -żółto-różowe. Pojechałam od razu do lekarza . Okazało się , że mam krwiaka,niedużego,no ale jest ,obecnie 8 tydzień ciąży . Niestety nadal mam to plamienie . Biorę Duphaston i leżę. Czy ten krwiak się powiększa? I dlaczego wydzielina jest też leciutko różowa? Brzuch mnie nie boli puki co , ale nie wiem czy to może być od krwiaka czy może dzieje się już coś gorszego ...Wieczorem mam się kontaktować znów z lekarzem , zobaczę co powie .
 
reklama
Krwiaki niestety ale mogą wyskakiwać w czasie ciąży ( głównie w 1 trymestrze ).
Ja miałam w 6t, w 8t ,a w 12tygodniu 3cmx3,5cm ( to już duży krwiak i wtedy dostałam mega krwotoku- ciąża na szczęście uratowana ) .
Krwiak się stopniowo usuwa z organizmu a część zostaje wchłonięta przez organizm.
No bywa on niestety kłopotliwy w ciąży bo jest źródłem zmartwień 🙈
Ja brałam Duphaston w sumie do 15/16tygodnia i też musiałam leżeć a potem się oszczędzać.
Cąłą resztę ciąży miałam książkową 😊

Także głowa do góry i trzymajcie się zdrowo
 
Dzień dobry, od około 3 tygodni również zmagam się z krwiakiem. Dwukrotnie miałam silne krwawienia. Poza tym mniej lub bardziej obecna krew w śluzie. Biorę duphaston, poleguję itd., ale wg lekarza krwiak "wyleje" conajmniej jeszcze raz lub dwa. Zastanawiam się jak długo ten proces trwał u Państwa? Ogólnie dobrze się czuję, ale ta "bomba" mni3 niepokoi.
 
Cześć dziewczyny. W zeszłym tygodniu zauważyłam lekkie plamienie brązowo -żółto-różowe. Pojechałam od razu do lekarza . Okazało się , że mam krwiaka,niedużego,no ale jest ,obecnie 8 tydzień ciąży . Niestety nadal mam to plamienie . Biorę Duphaston i leżę. Czy ten krwiak się powiększa? I dlaczego wydzielina jest też leciutko różowa? Brzuch mnie nie boli puki co , ale nie wiem czy to może być od krwiaka czy może dzieje się już coś gorszego ...Wieczorem mam się kontaktować znów z lekarzem , zobaczę co powie .
Miałam krwiaka w pierwszej ciąży. Wykryty około 10/11 tygodnia. Nie leżałam, nie brałam leków, funkcjonowałam normalnie. Krwiak ma obecnie dwa lata :) większość tych krwiaków jest niegroźna i same się opróżnią :)
 
Do góry