reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwiak w ciąży

Szyszka kata

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam kobietki. Piszę do Was drzacymi palcami. A mianowicie jestem w 3 ciąży 2 poprzednie niestety zakończyły się poronieniem. Teraz 8 tydzień i w piątek w nocy dostałam nagle obfitego krwawienia i wyszedł skrzep dość spory. Byłam przerażona że to już najgorsze. Po konsultacji z lekarzem poczekalam do rana i pojechałam na IP. Okazało się że z dzidzia jest okej a wykryto i mnie krwiak 1 cm na 1.5 cm. I wrócilam do domu duphaston 3x1 i leżenie. Lekarz oszacowal szansę 50 na 50 z donoszeniem ciąży. Był ktoś może w podobnej sytuacji jak to się skończyło. Może ktoś mi coś więcej powiedzieć. Dodam jeszcze to że cały czas praktycznie mam brązowe plamienie to normalne?

reklama

Szelcia36

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja miałam krwiaka na początku ciąży. Dostałam luteinę i miałam leżeć i się oszczędzać. Miewałam też plamienia. Ciąże donosiłam. Mam synka także spokojnie jak będziesz się stosować do zaleceń lekarza i będziesz dużo odpoczywać to jest bardzo duża szansa na donoszenie ciąży. Pozdrawiam.

Szyszka kata

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja miałam krwiaka na początku ciąży. Dostałam luteinę i miałam leżeć i się oszczędzać. Miewałam też plamienia. Ciąże donosiłam. Mam synka także spokojnie jak będziesz się stosować do zaleceń lekarza i będziesz dużo odpoczywać to jest bardzo duża szansa na donoszenie ciąży. Pozdrawiam.
Miewalas też pobolewanie brzucha?

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Jakiś wysyp tych krwiaków chyba. Ciągle wątki o krwiaku. U mnie też krwiak stwierdzony w 6 tygodniu. Dostalam cyclotgest 400 mg i zastrzyki prolutex 25. Na kontroli w 9 tygodniu wyszło że krwiaka prawie nie ma. Leki drogie ale skuteczne. Zapłaciłam prawie 840 zl

Darapuszkin

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tez mialam krwiaka ale sie wchłoną. Nigdy nie mialam plamien. Chyba wiele zalezy od jego lokalizacji ale czesto sie wchlaniaja - tak bylo w moim przypadku. Po 2 tyg juz go nie bylo, córka urodzila sie zdrowa :) badz dobrej mysli, zycze zdrowka i pozdrawiam!

Ostatnia edycja:

Szyszka kata

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jakiś wysyp tych krwiaków chyba. Ciągle wątki o krwiaku. U mnie też krwiak stwierdzony w 6 tygodniu. Dostalam cyclotgest 400 mg i zastrzyki prolutex 25. Na kontroli w 9 tygodniu wyszło że krwiaka prawie nie ma. Leki drogie ale skuteczne. Zapłaciłam prawie 840 zl
Pierwszy raz się z tym spotkałam. A Tobie to lekarz zlecił? Ja przyjmuje od początku ciąży neoparin

Szelcia36

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Pobolewanie brzucha to normalne w ciąży niekoniecznie jest to z krwiakiem związane. Mnie podbrzusze bolało przez całą ciąże i nic złego się nie działo tylko ja miałam mięśniaka w macicy oprócz krwiaka, który ku zdziwieniu mojej lekarki zniknął po porodzie, a właściwie synek go wypchnął wychodząc na świat. Krwiak albo się wchłonie albo właśnie w postaci skrzepów wyjdzie. Naprawdę oszczędzaj się nie dźwigaj nic i będzie dobrze.
Miewalas też pobolewanie brzucha?

Kasacja

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dostałam krwotoku w 9 tc, okazalo sie ze to krwiak, oczyszczal sie okolo miesiaca i przez ten czas plamilam raz bardziej raz mniej, od tego czasu spokoj

Szyszka kata

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dostałam krwotoku w 9 tc, okazalo sie ze to krwiak, oczyszczal sie okolo miesiaca i przez ten czas plamilam raz bardziej raz mniej, od tego czasu spokoj
Ten,, skrzep,, co wyszedł to on jeszcze musi się oczyścić tam w środku? Z dzidzia wszystko ok jest?

reklama

Kasacja

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ten,, skrzep,, co wyszedł to on jeszcze musi się oczyścić tam w środku? Z dzidzia wszystko ok jest?
Lekarka powiedziala mi wtedy, ze wlasnie moge sie oczyszczac i wtedy moga wylatywac takie skrzepy, zebym sie nie stresowala tym. Z dzieckiem wszystko ok, teraz 24tc

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Krwiak w bardzo wczesnej ciąży Potrzebuję porady 286
I Krwiak w bardzo wczesnej ciąży. Potrzebuję porady 20
K Krwiak w ciąży Potrzebuję porady 23
S Krwiak w 7 tyg ciąży Potrzebuję porady 11
N Krwiak w ciąży Potrzebuję porady 5
L krwiak w ciąży Potrzebuję porady 1
Martynka90 Krwiak we wczesnej ciazy a dzwiganie dziecka Potrzebuję porady 4
A Krwiak Potrzebuję porady 2
D Krwiak poporodowy. Zajrzyj proszę Ciąża, poród, połóg 7
Dominika666 Krwiak podkosmówkowy 13 tc. Ciąża, poród, połóg 164
B Krwiak większy od pęcherzyka Ciąża, poród, połóg 28
Manami Krwiak podkosmówkowy Potrzebuję porady 8
A Szukam osoby z podobnym przypadkiem... Potrzebuję porady 8
A Krwiak? Ciąża bliźniacza? Potrzebuję porady 18
A Krwiak zmniejszył się i ponownie powiększył? Potrzebuję porady 3
R Plamienia i krwiak Potrzebuję porady 10
Wyimaginowana Krwiak w ciazy Ciąża, poród, połóg 3
Aleks93xx Spory krwiak podkosmowkowy Potrzebuję porady 10
M krwiak i zniekształcenie czaszki Potrzebuję porady 0
M Krwiak i zniekształcona czaszka Potrzebuję porady 4
saguaro Krwiak podkosmówkowy w I trymestrze Potrzebuję porady 3
gloomy girl ciąża a niedoczynność tarczycy i krwiak Potrzebuję porady 23
N Krwiak a starania o dziecko Staramy się 1
Cherie87 Krwiak w ciazy Ciąża, poród, połóg 27
mummy2 krwiak wewnatrzmaciczny w ciazy Przyszłe mamy 12
Muminka Guz mózgu , krwiak mózgu. Przedszkolaki 10
J Zapalenie pochwy w ciąży a współżycie Potrzebuję porady 2
Polcia9000 Powiększone miedniczki nerkowe dziecka w 26 t. ciąży Potrzebuję porady 7
O Tętno w ciąży Potrzebuję porady 15
M Czy jestem w ciąży? Potrzebuję porady 9
A Siedzenie w ciąży Potrzebuję porady 9
M Gronkowiec staphylococcus saprophyticus w posiewi moczu w ciąży Ciąża, poród, połóg 1
P Makrela wędzona na gorąco w ciąży. BB psychodietetyczka radzi mamom 2
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 42
O Wypadanie włosów w ciąży Potrzebuję porady 1
T Usg w 5 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 11
Kasia2301 Jak poinformować o ciąży? Potrzebuję porady 56
K Zaparcia jako pierwszy objaw ciąży BB położna radzi mamom 4
M Owłosienie w ciąży Ciąża, poród, połóg 9
Pau_lina89 Kłucie w pochwie w ciąży Ciąża, poród, połóg 3
F problemy z żołądkiem na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 8
P Nie widać ciąży na usg Potrzebuję porady 8
Motylekkk Kiedy POINFORMOWAĆ PRACODAWCE O CIĄŻY. Potrzebuję porady 30
S Skok w 1 trymestrze ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Babyy08082020 Czy jestem w ciąży? Potrzebuję porady 8
M Za duża macica w stosunku do wieku ciąży Potrzebuję porady 6