reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiomocz

reklama
Cześć co jakiś czas mam powrót krwiomocz, który objawia się u mnie tylko plamienie na bieliźnie. W moczu krwi gołym okiem nie widać ani też innych objawów. Wcześniej myślałam że to plamienie okresowe ale zdałam sobie sprawę że to krew z cewki moczowej. Czy to może być coś poważnego mam tak od 2 miesięcy po cc i może to też wynika z jakiegoś przeciążenia. Boję się trochę za parę dni mam wizytę u gin ale czy iść do gin czy od razu do urolog?
Badanie i od razu też posiew moczu.
 
Badanie moczu jest ok nic nie wykazało natomiast morfolofia źle wyszła podwyzszone plytki krwi I 2 rodzaje limfocytów. Już sama nie wiem czy to krwawienie z cewki moczowej czy po prostu z dróg rodnych.
 
Do góry