reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krzesełko do karmienia

Mnie wczoraj mąż zmusił do kupienia, a dzidzia zaczęła jeść już miesiąc temu. Nie chciałam wydawać pieniążków, a takiego najzwyklejszego nie chciałam. Kupiłam chicco - przez internet taniej o 150 zł niż w sklepie. Już nie mogę się doczekać, aż przyjdzie. To pewne, że dziecko powinno znać miejsce jedzenia, no i mam nadzieję nie będzie się tak wyginała, bo jak do tej pory to jedzenie jest koszmarem:baffled:
 
reklama
Mój synek ma 2 lata i dalej siedzi w foteliku bardzo często. Ostatnio hitem jest ciastolina i wie że tylko tam możne lepić. Jak najbardziej polecam i życzę powodzenia w przyzwyczajaniu
 
Dołączam się do pozytywnych opinii na temat krzesełka. Miesiąc temu siedział na naszym mój starszy dwuletni syn Kubuś(od 6 m-ca zycia). Teraz słuzy mi do karmienia młodszego (prawie 5 m-cy). My mamy
467996924

Spisuje się świetnie. Pamiętam że Kubuś często zasypiał w krzesełku w czasie zabawy, to wtedy rozkładałam najmocniej (są chyba 3 lub 4 stopnie) przykrywałam kocykiem i miał drzemkę przynajmniej na chwilkę.;-)
 
kupiliśmy! Chicco Polly, krzesełko jest rewelacyjne i sprawdza się bardzo dobrze! nie tylko służy do karmienia ale czasem jak muszę np. poprasować to wsadzam malą do krzesełkA i bawi się zabaweczkami, napawdę polecam wszystkim, my tez kupiliśmy przez internet bo taniej o 200zl niż w sklepie, ma dużą regulację, porządnie wykonane, więc mam nadzieje ze dotrwa do drugiej dzidzi :-D
dziękuję wszystkim za pomoc i opinię!
 
dziuba127 karmiłaś małą na kolanach...! ??? moja znajoma ma Chicco Polly i też go sobie chwali, mi się też podobało, ale mamy za małą kuchnię i zdecydowaliśmy się na mniejsze:)
Mój synek też ma 9 miesięcy, od paru dni mamy krzesełko.Przedtem karmiłam go na leżaczku w pozycji siedzącej. Bez porównania!!! teraz czuję się człowiekiem:tak: siadam naprzeciwko i go karmię:-) Wybraliśmy firmy brevi model Slex( strasznie długo czekaliśmy, za długo! ale warto było:-)) jesteśmy zadowoleni i co najważniejsze zajmuje naprawdę mało miejsca. Jedyny minus cena:crazy:
 
Krzesełko jest przydatne i to nie tylko jedzenia. Ja nie wyobrażam sobie karmienia mojego urwisa na kolanach. Oj ile by było bałaganu. :crazy: A w krzesełku sobie spokojnie siedzi kiedy przygotowuję jedzenie no i łatwo się w nim karmi. My mamy krzesełko "Cuda Oceanu" Fisher Price i bardzo sobie je chwalimy.
Ma tkaninę w którą nie wsiąka woda i zabawki przy tacce, które są z nią połączone i nie spadną podłoge:-D
 
Widzę, że chicco daje radę, też się kiedyś przymierzałam, ale wtedy jakoś pod wpływem impulsu pojechałyśmy z mamą do sklepu i zakupiłyśmy BabyOno kwiatek niebieskie z krówką i Młody do tej pory w nim lubi jeść, łatwo się je myje i reguluje, więc jesteśmy zadowoleni, ale moja kumpela ostatnio się szarpnęła i ku mojemu zdziwieniu jej syn jest rozradowany jak go sadza na to krzesełko, które kupiła bo to totalna nowość i design ciekawy, co myślicie? Krzesełko do karmienia dzieci K1 Mebby

mnie się podoba...może przy następnym jeśli się zdecydujemy ;-);-)
 
reklama
Uważam, że krzesełko jest potrzebne dla maluchów, tymbardziej , że można je stosować od 6 miesiąca życia malucha do 3 lat , czyli rozpiętość jest naprawdę duża :) Sama mam po dzieciach brata takowe ;) także polecam
 
reklama
Do góry