reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

krzyki przez sen

M

malenstwo20

Gość
mój synek ma dopiero miesiąc od ok tygodnia przez sen krzyczy i pręży się. uspokaja go czasem wzięcie na ręce lub pokołysanie łóżeczkiem. ale jak się odłoży po paru minutach znów krzyk.
przebiorę mu pampersa posmaruje pupę nakarmię piersią i nic nie daje. leży w łóżeczku pod kątem. próbowałam kłaść go na płasko ale to nic nie zmienia. kładę go na pleckach bokach i zawsze krzyczy w nocy.
co może być powodem tych krzyków.
dodam że karmie piersią i mam dużo pokarmu.
krzyczy przez sen ale śpi dalej i ma zamknięte oczka. czasem krzyczy i się budzi ale to wtedy go karmie

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Monisia-1980

Fanka BB :)
Miasto
woj.łódzkie
malenstwo-a może spróbuj owinąć go ciasno w becik(rożek).Nasza córcia też popłakiwała w nocy,ale jak owinęłam ją w taki "kokon" to od razu spała jak suseł.
Pozdro dla wszystkich mamusiek!

K

kamii150

Gość
Moja córka też tak miała do tego miała takie nerwowe odruchy ..Też nie budziła się przy tym ,ale poradziłam sie pediatry który stwierdził,że niektóre maluchy już tak mają i nie ma w tym nic niepokojącego kazał mocno owijać małą w kocyk żeby czuła się otulona i faktycznie rzadziej zdarzało jej się pojękiwać...
W każdym razie gdy skończyła 4 msc przeszło jej to całkowicie ..

Do góry