reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krzyki przez sen

M

malenstwo20

Gość
mój synek ma dopiero miesiąc od ok tygodnia przez sen krzyczy i pręży się. uspokaja go czasem wzięcie na ręce lub pokołysanie łóżeczkiem. ale jak się odłoży po paru minutach znów krzyk.
przebiorę mu pampersa posmaruje pupę nakarmię piersią i nic nie daje. leży w łóżeczku pod kątem. próbowałam kłaść go na płasko ale to nic nie zmienia. kładę go na pleckach bokach i zawsze krzyczy w nocy.
co może być powodem tych krzyków.
dodam że karmie piersią i mam dużo pokarmu.
krzyczy przez sen ale śpi dalej i ma zamknięte oczka. czasem krzyczy i się budzi ale to wtedy go karmie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
malenstwo-a może spróbuj owinąć go ciasno w becik(rożek).Nasza córcia też popłakiwała w nocy,ale jak owinęłam ją w taki "kokon" to od razu spała jak suseł.
Pozdro dla wszystkich mamusiek!



 
Moja córka też tak miała do tego miała takie nerwowe odruchy ..Też nie budziła się przy tym ,ale poradziłam sie pediatry który stwierdził,że niektóre maluchy już tak mają i nie ma w tym nic niepokojącego kazał mocno owijać małą w kocyk żeby czuła się otulona i faktycznie rzadziej zdarzało jej się pojękiwać...
W każdym razie gdy skończyła 4 msc przeszło jej to całkowicie ..
 
Do góry