reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa wyniki

Jeżeli tyłu lekarzy plus diabetolog mówią,że jest ok to im po prostu uwierz. Jeżeli na Cię uspokoić jeszcze jeden lekarz to szukaj prywatnie jakiegoś diabetologa. Najlepiej klinicznego.
 
reklama
Właśnie zaniepokoiło mnie co napisała mi jedna dziewczyna tutaj plus teraz @jasania ale już nie mam nawet do kogo pójść bezpłatnie bo wszystkich diabetologow pracujących w Medicover w moim mieście zapytałam plus jednego internistę -diabetologa także nie wiem czy iść jeszcze prywatnie.
I serio dla Ciebie bardziej wiarygodne są opinie anonimowych dziewczyn z forum niż 5 lekarzy, u których byłaś?
 
Dziewczyny czy te wyniki krzywej sa ok?
Na czczo glukoza 85
Po 1 h 106
Po 2 h 79.

Trzech internistów, ginekolog i diabetolog mówią że ok ale jedna dziewczyna tunna forum na innym wątku napisał mi że to hipoglikemia i już nie wiem czy iść do kolejnego lekarza i drążyć..
A siedziałaś cały czas czy zrobiłaś sobie jakiś spacer między 2 a 3 pomiarem? Bo ruch też może wpłynąć.
 
A siedziałaś cały czas czy zrobiłaś sobie jakiś spacer między 2 a 3 pomiarem? Bo ruch też może wpłynąć.
Ogólnie to pobranie było tak po 2 h 15 min bo Pani zgubiła mój kod pobrania więc go szukała, myślę że mogłam się wtedy zestresować a co do chodzenia byłam tylko w toalecie. Miałam też dziś teleporade jeszcze jedna w Medicover i Pani mówiła że o IO świadczy glukoza na czczo i krzywa insulinowa a o hipoglikemię wynik poniżej 70 więc też się nic nie dowiedziałam nowego tam. Kazali przestać mi wymyślać więc nie wiem jak się to ma do tego jak tutaj dziewczyny komentowały a się martwię.
 
Ogólnie to pobranie było tak po 2 h 15 min bo Pani zgubiła mój kod pobrania więc go szukała, myślę że mogłam się wtedy zestresować a co do chodzenia byłam tylko w toalecie. Miałam też dziś teleporade jeszcze jedna w Medicover i Pani mówiła że o IO świadczy glukoza na czczo i krzywa insulinowa a o hipoglikemię wynik poniżej 70 więc też się nic nie dowiedziałam nowego tam. Kazali przestać mi wymyślać więc nie wiem jak się to ma do tego jak tutaj dziewczyny komentowały a się martwię.
Ja badając krzywą też miałam ciekawą sytuację bo po godzinie miałam wyniki niższe niż po dwóch i się okazało że jest ok. A też ten drugi był około 70
 
Ogólnie to pobranie było tak po 2 h 15 min bo Pani zgubiła mój kod pobrania więc go szukała, myślę że mogłam się wtedy zestresować a co do chodzenia byłam tylko w toalecie. Miałam też dziś teleporade jeszcze jedna w Medicover i Pani mówiła że o IO świadczy glukoza na czczo i krzywa insulinowa a o hipoglikemię wynik poniżej 70 więc też się nic nie dowiedziałam nowego tam. Kazali przestać mi wymyślać więc nie wiem jak się to ma do tego jak tutaj dziewczyny komentowały a się martwię.
Ty chcesz, zeby Cię ktos w końcu wysłal do psychiatry?
 
reklama
Ogólnie to pobranie było tak po 2 h 15 min bo Pani zgubiła mój kod pobrania więc go szukała, myślę że mogłam się wtedy zestresować a co do chodzenia byłam tylko w toalecie. Miałam też dziś teleporade jeszcze jedna w Medicover i Pani mówiła że o IO świadczy glukoza na czczo i krzywa insulinowa a o hipoglikemię wynik poniżej 70 więc też się nic nie dowiedziałam nowego tam. Kazali przestać mi wymyślać więc nie wiem jak się to ma do tego jak tutaj dziewczyny komentowały a się martwię.
Jeszcze raz powtórzę, jak się martwisz kup sobie sensor, zwłaszcza jesli masz za duzo wolnej gotówki, będziesz miała wyniki czarno na białym.

BTW, gdyby nie to, że w ciąży może się coś odkleić i łatwo się zeschizować, to obstawiłabym, że to trolling jest, co tu uprawiasz. Ale pewnie serio się zamęczasz więc wrzuć na luz, bo się zajedziesz psychicznie
 
reklama

Podobne tematy

Do góry