reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książeczki

Dołączył(a)
23 Marzec 2006
Postów
7
Witam,
Choć mój synek ma dopiero 4 miesiące, to chciałabym powoli mu kompletować biblioteczkę, to że od 2008 roku wchodzi VAT na ksiażki to oczywiście wymówka, po prostu jestem troche nadgorliwa:-) . W związku z tym mam pytanie: jakie książeczki szczególnie się podobają waszym dzieciom, co polecacie z tych znanych i nieznanych, co się podoba chłopcom a co dziewczynkom, co same lubiłyście jako dzieci?
pozdrawiam
 
reklama
A skąd masz wiesci o tym vacie ? serio mają byc jeszcze droższe? czy to tylko Twój taki osobisty pomysł zeby juz teraz kupowac ksiazeczki ??
 
u nas ulubione pozycje to Basnie braci Grimm i Andersena
biblia dla dzieci
wierszyki Tuwima i Brzechwy
no i oczywiscie przygody Kubusia Puchatka
 
Do góry