reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Książki, które warto przeczytać ...

sewa

mamuśka ;-)
Carolla też bardzo lubię :tak: :tak: :tak: Milka nie da się ukryć, że mamy podobny gust co do książek!!!!

reklama

justyna-mainz

Fanka BB :)
Miasto
Mainz
Hej dziewczyny ! ja polecam jeszcze Woloszanskiego- powiesci, sa super, troche prawdy i troche fikcji, bardzo szybko sie czyta i co najwazniejsze, wciaga.

sewa

mamuśka ;-)
Cześć dziewczyny. Zakupiłam dziś nową książkę Paulo Coelho "Czarownica z Portobello" i już mnie wciągnęła...... Pewnie będę ją dziś męczyła do upadłego, a jutro oczy na zapałki ;-) Autentycznie ten gość mnie zaczarował :tak: Super :tak: Polecam :tak:

Milka26

Odswiezyc watek troszke trzeba a ze czas na lezakowe czytanie to i ja polece cos na lezaczek latwe mile przyjemnie i z humorem Monika Szawaja " Jestem nudziara"

eaSy

Miasto
Poznań
A ja polecam kryminały Chmielewskiej.
Właśnie czytam najnowszy - "Zapalniczka". Nie jest to już to samo co "dawna" Chmielewska, ale czyta się szybko, akcja wciąga i można się pośmiać :tak:

Milka26

Jakos mi sie wydawalo ze ktos tu polecal "Halo Wikta " Katarzyny Pisarzewskiej ja wlasnie skonczylam pelna humoru i szukam czegos jeszcze tej autorki

hogata

czerwcowe mamy 2005
Miasto
Szczecin :)
Milka....bardzo fajna ksiazka tez czytalam, jest hyba druga czesc ale tytulu nie pamietam

eaSY...tez czytam ZAPALNICZKE ... niestety za wiele czasu nie mam...ale od jutra bede jezdzic autobusem do pracy i z ... to bede nadrabiac lekture

hogata

czerwcowe mamy 2005
Miasto
Szczecin :)
hogata, ja też głównie w tramwajach czytam ;-)

komunikacja miejska góra....

a ja kocham chmielwska i ta stara i tą nową, chociaz w sumie teraz jet starsza (ta nowa) niz kiedys (ta stara), znaczy sie wiekowo :-)

a masz jakas ulubiona?.....ja chyba Lesia najbardziej lubie....ale trudno powiedziec....bo w sumie wszystko co napisala lubie czytać....

sorki....popijam sobie piweńko z Aguśia....wybaczcie...chociaz dopiero zaczynam.....:cool2::-D:laugh2::happy::-)

reklama

eaSy

Miasto
Poznań
hogata, ja nie mam ulubionej w sumie. Chętnie wróciłabym do Autobiografii, bo lubię jak ludzie mają dystans do siebie i otoczenia ;-)
Cały czas męczę tę "Zapalniczkę" :crazy:

Do góry