reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Książki, które warto przeczytać ...

tosinka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Słuchajcie, a co myślicie o ebookach? W sumie większość osób woli jednak papierowe wersje książek, ale wydaje mi się, że ebooki mogą się przydać np. w podróży. Zamiast kilku grubych tomisk, bierze się ze sobą laptopa, zgrywa się na niego ebooki i czyta się podczas podróży - wydaje mi się, że to wygodne. Pytam, bo znalazłam bardzo fajne wydawnictwo, które ma naprawdę niezłą literaturę i sprzedają wersje elektroniczne, mam na myśli goneta.net Fajne kryminały i coś dla dzieci się znajdzie - wydaje mi się, że to wygoda.

reklama

lulka97

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ebooki są ok, pod warunkiem,że legalnie zakupione.
A co do tego co warto przeczytać to może lubicie kryminały? Jesli tak to polecam "Zbieracz truskawek" Moniki Feth. ostatnio sobie to czytałam :)

Rozwiązania
0
Witam,
Książki, które dla mnie są warte przeczytania to : Kamienie na Szaniec Baczyńskiego oraz Weronika postanawia umrzeć. Przeczytałam je juz kilka razy i za każdym razem mnie wciągają :) Zapraszam na stronę tani-antykwariat.pl gdzie można spotkać inne równie ciekawe książki. Mają całkiem niezły wybór i ceny są też niczego sobie:) Stanowczo polecam

arabica

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
moim zdaniem najlepsze są takie książki, które skłaniają do myślenia, są niezwykłymi opowieściami o zwykłych ludziach, jak książka Erica Metaxasa Cuda. I myślę, że to jest na pewno jedna z tych książek, które warto przeczytać.

rabarbar

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mnie z kolei ostatnio bardzo interesuje literatura faktu, świetnie się ją czyta, można się też wielu rzeczy dowiedzieć. Ostatnio miałam okazję czytać książkę Lodowe piekło M. Zuckoffa, bardzo poruszająca i wciągająca.

Rozwiązania
0
Ostatnio się pojawiła książka Emocje A-Z. Jak je rozpoznać, zrozumieć, oswoić. Właściwie jeśli chodzi o wszelkie psychologiczne poradniki to staram się być na bieżąco z tytułami jakie się pojawiają i w tym roku właśnie ten tytuł rzucił mi się w oczy i w mojej ocenie faktycznie warto po niego sięgnąć. Podejmowany temat bardzo trudny, aczkolwiek również bardzo ważny, bo dopiero jak człowiek poskromi emocje to będzie mu łatwiej funkcjonować w otoczeniu

reklama

Węgorz

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Polecam książkę "Inteligencja emocjonalna" Golemana.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
M książki, które polecacie Wychowanie 28
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 71
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Ania936 Książki po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
M Poszukuję książki Pozytywną Dyscyplina 0-3 Roczniaki i dwulatki 0
Weroniczusia Dzienniczek Żywienia Co Powinien Zawierać? Żywienie 1
Vuvus Książka o noworodku. Jakie polecacie?? Potrzebuję porady 5
tonacja Jaki poradnik ciążowy wybrać? :) Ciąża, poród, połóg 3
super_mysz17 Książki o ciąży, porodzie i macierzyństwie Ciąża, poród, połóg 3
kati83 Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-) Dzieci urodzone w lipcu 2015 91
P EDUKACJA - warsztaty, targi. Książki, czasopisma, strony www Dzieci urodzone w czerwcu 2014 11
yoshe Książki dla 3-latków czyli co czytacie dzieciom? Trzylatki 12
lucere książki warte polecenia Dzieci urodzone w grudniu 2013 64
anka87a Off-topik. Chwila tylko dla siebie. Jakie książki/filmy polecacie. Dzieci urodzone w kwietniu 2013 53
vinga89 styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :) Archiwum styczeń 2014 148
M Książki, gry i zabawki - Zielonki koło Krakowa Ogłoszenia - Kraków 0
B Edukacja - warsztaty, targi, ciekawe strony internetowe, książki... Dzieci urodzone w październiku 2013 16
Jadźka87 Kącik dobrej książki Dzieci urodzone we wrześniu 2013 33
T konkurs - wiersze, a w zamian książki Ogłoszenia - Trójmiasto 0
T wiersze, a za nie książki - konkurs Ogłoszenia - Warszawa 0
T książki za wiersze - konkurs Ogłoszenia - Dolny Śląsk 0
T książki "dla" i "o" dzieciach Dzieci urodzone w marcu 2011 10
sarka książki, filmy, seriale... Grudniowe mamy 2010 80
kaskada coś dla ducha! książki, filmy, muzyka... Dzieci urodzone w marcu 2007 18
eli88 Książki Filmy muzyka :) dzieci urodzone we wrześniu 2009 61
Zuz-Inka Spis treści do książki kucharskiej Dzieci urodzone w czerwcu 2008 12
dara Depresja - podrzućcie książki, poradniki Archiwum 2 - 3 latki 0
S Spis potraw z książki kucharskiej Mamy będące w domu 9
S książki Początek szkoły 5
makitoza Książki o dzieciach polecane przez rodziców Przedszkolaki 11
gaga książki, filmy - polecamy Dzieci urodzone w sierpniu 2005 60
nikita33 Książki, e-booki, poradniki. Roczniaki i dwulatki 213
Jarzynka Które mleko modyfikowane jest najbardziej kaloryczne? Potrzebuję porady 14
I Czy są tu dziewczyny które chcą zajść w ciążę mieć dzieciątko a biorą leki na depresję Potrzebuję porady 25
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
R Dzieci, które nie chcą bawić się same. Potrzebuję porady 23
Ajrin77 Tymon czy Ignacy? Co sądzicie na temat tych dwóch imion, które wybrać ? :) Potrzebuję porady 26
Mythopoeia Jak rozszerzać dietę dziecku, które nie siedzi? Potrzebuję porady 27
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
Mythopoeia Pytanie do mam, które sporo przytyły w ciąży Potrzebuję porady 16
L Mdłości, które znikły po tygodniu? Ciąża, poród, połóg 11
P Czy są tu dziewczyny które z PCOS zaszły w ciąże Potrzebuję porady 14
Wiktoria_W Pytanie do dziewczyn które przeżyły poronienie Potrzebuję porady 34
J Dziecko które wszystko zapomina Potrzebuję porady 2
A Które imię jest ładniejsze ? Potrzebuję porady 13
Michalina1993 Dziecko które nie przepada za swoją mamą? Potrzebuję porady 5
X Do samotnych mam, które partner zostawił w ciąży. Samotni rodzice 20
X Dziewczyny, które źle znosiły ciążę Potrzebuję porady 4
Wiolinka84 Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi? Mamy będące w domu 15
C dziecko z opinią WWR które przedszkole w Gdańsku? Trójmiasto 3