reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Klara - trzymam kciuki za transfer. (zagnieżdżanie)
Eweli - brawo , brawo , piękna beta . Myśle że na dobrym usg coś zobaczycie. :-)
Czarny kot- jak samopoczucie dzisiaj , zaczął się weekend to masz czas na pełen odpoczynek .
Amalfi - wysłałam wiadomość na priv.
Asiek - pewnie że się uda , a wiosna sprzyja dodatkowo .
Ja na razie po wczorajszym podaniu Choragonu nie mam objawów hiperki , jutro punkcja . trzymajcie kciuki za moje jajobranie .
 
Ostatnia edycja:
reklama
klara 81 trzymam kciuki za twoj transfer.Teraz odpoczywaj i dbaj o siebie :tak: Moj zarodek byl 8 komorkowy i lekarka powiedziala,ze jest bardzo dobrej jakosci :-)

Ojej jak to przeczytałam to aż mi się ciepło zrobiło. Mój zarodek ma 9 komórek więc to znaczy że tez jest dobry...

Tak bym chciała żeby się udało....

Dziękuję wszystkim, którzy za mnie trzymają, nie przestawajcie :)))

[SIZE=+0]ANOWI32 , eweli1982, Asiiek,[/SIZE][SIZE=+0] monawmona dziękuję dziewczyny... [/SIZE]
 
monawmona dzieki za PW;-)
klara zaciskam kciuki &&&&&&&& uda sie na pewno, to daje i nam nadzieje przeciez na szybkie zaciazenia
 
Witam weekendowo :)

U mnie 19dpt :tak: Moje samopoczucie o dziwo dobre ;-)Objawy bez zmian, ale wiecie co,jak sie obudzilam,to zanim wstalam pogadalam w lozku z M z pol godzinki,no i mdlosci nie ma :tak: Wiec wzielam sie za male porzadki w domku,poki dobrze sie czuje:-) A wieczorem imprezowo bezalkoholowo hehe.

Pozdrawiam i udanego weekendu
 
Mi mi czuję się całkiem nieźle jak na taki brzuszek. Już zaczynam 7 miesiąc. Strasznie szybko ten czas leci i w polowie czerwca planujemy się rozpakować. Trzymam kciuki za twoje mrozaczki. Nigdy nie trać nadzieii i nie poddawaj się!
 
reklama
Do góry